تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشت‎هایی که تا نابود شدن رژیم صهیونسیتی گره‎کرده می‎ماند

روز قدس روز مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل است و ما تا آخرین قطره خون‌مان در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌ایستیم.

به گزارش سیمرغ ما، راهپیمایی روز قدس در شهرستان سیمرغ هم‌زمان با سراسر کشور با حضور مردم روزه‌دار در سیمرغ برگزار شد.

 

مسیر راهپیمایی شهرستان سیمرغ از میدان شهید کشوری شروع شده و مردم روزه‌دار بعد از عبور از بلوار معلم، خیابان مخابرات و خیابان امام خمینی(ره) به‌سمت مصلی نماز جمعه شهرستان حرکت کردند.

 

IMG_1695

 


حتی گرمای طاقت‌فرسای هوا و روزه‌داری نیز باعث عدم حضور مردم در این راهپیمایی نشد و همه از پیر و جوان، زن و مرد حضور داشتند.

 

* روز قدس روز مبارزه با استکبار

 

امام‌ جمعه سیمرغ درباره روز قدس و حضور مردم در این روز، گفت: روز قدس روز مبارزه با استکبار و حمایت از محرومان و مستضعفان و از فرهنگ بالای امت اسلامی و شیعی است.

 

حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی ادامه داد: امروز همه مردم برای اعلام مبارزه و اظهار تنفر از استکبار و آمریکا و مهره او صهیونیسم همچنین حمایت از مردم فلسطین حضور دارند.

 

IMG_1759

 


* تا زمانی که رژیم صهیونیستی نابود نشود ما از پای نمی‌ایستیم

 

عبدالله رضیان نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی به‌عنوان سخنران روز قدس و سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه در شهرستان سیمرغ حضور داشت درباره روز قدس و حضور مردم در این روز اظهار کرد: روز قدس روزی است که مردم به فرموده حضرت امام(ره) برای مبارزه با صهیونیست و دشمن اصلی مسلمین حضور پیدا می‌کنند که امیدواریم بتوانیم در این روز به فرموده حضرت امام(ره) رژیم صهیونیستی را از روی زمین محو کنیم.

 

یکی از روحانیون حاضر در راهپیمایی روز قدس را دفاع از مردم مظلوم فلسطین، یمن، عراق و سوریه اعلام کرد و گفت: تنها راه مقابله با استکبار جهانی وحدت است و با این حضور، همدلی و همبستگی مردم اعلام می‌کنیم که تا زمانی که رژیم صهیونیستی نابود نشود ما از پای نمی‌ایستیم.

 

*روز قدس روز روشنگری افکار عمومی دنیا

 

IMG_1721

 

فرج‌اله یداله‌پور فرماندار سیمرغ در خصوص روز قدس گفت: روز قدس روز روشنگری افکار عمومی دنیا نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین اشغالی فلسطین و حمایت از حقوق حقه ملت فلسطین در دنیای امروز است.

 

اکبر عمونیا رئیس دادگستری سیمرغ در رابطه با روز قدس و حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بیان کرد: روز قدس روز اسلام است و روزی است که ما مسلمانان با حضور خود در راهپیمایی سراسری روز قدس در سراسر جهان به آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهیم فهماند که آینده با مستضعفان جهان است.

 


 

* روز قدس روز حیات مجدد اسلام است

 

برات‌علی اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ در مورد روز قدس و راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس روز حیات مجدد اسلام و روزی است که بایستی برای مظلومیت مردمان مظلوم و ستمدیده فلسطین و برای آزادی از چکمه‌های استعمار تلاش کنیم.

 

IMG_1622

 

محمد رائی‌خناری فرمانده نیروی انتظامی سیمرغ درباره روز قدس گفت: روز قدس روز مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل است و ما تا آخرین قطره خون‌مان در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌ایستیم.

ارسال دیدگاه