تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۷:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری کلاس‌های آموزشی در کانون پرورش فکری سیمرغ

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیمرغ از برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های مختلف در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در این شهرستان خبر داد.

نعیمه خنکدار امروز در گفت‌وگو با سیمرغ ما، اظهار کرد: همه‌ساله با فرارسیدن ایام تابستان و تعطیلی دانش‌آموزان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با برگزاری کلاس‌های آموزشی در راستای رشد و پرورش استعدادها و غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان این شهرستان اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام می‌دهد.

 

وی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصلی‌ترین متولی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان است.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیمرغ با بیان اینکه برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های شعر و داستان، خوشنویسی، نقاشی، سفال‌گری از جمله برنامه‌هایی است که در شهرستان انجام می‌شود، تصریح کرد: این کلاس‌های آموزشی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

 

این مسؤول افزود: فعالیت‌های فرهنگی از جمله قصه‌گویی، نمایش عروسکی، شعرخوانی، سرود، اردو و بازدید و فعالیت‌های اسلامی از دیگر برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیمرغ است.

 

خنکدار با اشاره به اینکه علاقه‌مندان هفت تا ۱۷ سال می‌توانند برای ثبت‌نام همه‌روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۴ عصر به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: با حضور هر یک از اعضای کانون در کلاس‌ها و کارگاه‌های برگزارشده استعدادهای نهفته آنان شناسایی و در راستای بروز خلاقیت این قشر اقدامات لازم به عمل می‌آید.

 

وی ادامه داد: این مرکز علاوه بر فعالیت‌های اعلام شده که کاملاً هدفمند و از پیش تعیین‌شده است هم‌زمان با مناسبت‌های پیش‌رو ویژه‌برنامه‌هایی را برگزار می‌کند.

 

مسؤول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیمرغ با بیان اینکه در روز ادبیات کودک و نوجوان برنامه‌های مفصلی در بخش طرح‌های ادبی در نظر گرفته‌شده است، گفت: دعوت از نویسنده و شاعر به‌نام مازندرانی در بخش کودک و نوجوان یکی از برنامه‌های اصلی در این روز است.

ارسال دیدگاه