تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۹:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش برانکو به حذف کرواسی از یورو ۲۰۱۶

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در تمام دقایق بازی این کرواسی بود که از حریفش در وضعیت بهتری قرار داشت اما فوتبال غیرقابل پیش بینی است.

به گزارش سیمرغ ما، برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم فوتبال پرسپولیس که قبل از بازی شب گذشته تیم ملی کشورش مقابل پرتغال از پیروزی این تیم مطمئن بود در گفت و گو با خبرنگار کاپ به حذف کرواسی از یورو ۲۰۱۶ واکنش نشان داد.

 

او در این باره به کاپ اظهار داشت: برای تیم ملی کشورم افسوس می خورم. فعلا فقط همین را می توانم بگویم. بازی جذاب و زیبایی از سوی دو تیم شاهد بودیم اما همه دیدند که کرواسی به ویژه در وقت های اضافه بازی برتری را از خود نشان داد اما بدشانسی باعث شد که بازیکنان کرواسی نتوانند دروازه حریف را باز کنند.

سرمربی کروات پرسپولیس درباره اینکه اعلام کرده بود از پیروزی تیم ملی کشورش در این بازی مطمئن است عنوان کرد: من فکر میکنم کرواسی در این بازی هم مثل سه مسابقه قبلی در دور گروهی باز هم توانست کیفیت خودش را در زمین به حریف دیکته کند. در تمام دقایق بازی این کرواسی بود که از حریفش در وضعیت بهتری قرار داشت و می توانست با توجه به در اختیارداشتن مالکیت توپ به گل برسد اما این فوتبال است و گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می دهد که نمی توان آن را پیش بینی کرد. برای کرواسی هم چنین اتفاقی رخ داد و متاسفانه از این جام حذف شد.

وی همچنین اضافه کرد: از نظر من کرواسی اگر می خواست برنده این بازی باشد باید در ۹۰ دقیقه تکلیف بازی را مشخص می کرد. همین که کار به وقت های اضافه کشیده شد فشار بیشتری را روی بازیکنان کرواسی ایجاد کرد و باعث شد در نهایت روی یک غافلگیری تیم حریف به گل برسد. بازیکنان در ۹۰ دقیقه هم از پرتغال برتر بودند اما متاسفانه کار را تمام نکردند. زمانی هم گل را خوردند که دیگر جای جبرانی باقی نمانده بود.

برانکو در پایان گفت: با اینکه کرواسی خیلی زودتر از آنچه که کارشناسان فکر می کردند از جام حذف شد اما به نظرم در مجموع نمایش خوبی در یورو ۲۰۱۶ داشت و توانست بار دیگر نام خود را بر سر زبان ها بیندازد. قطعا باز هم این مسابقات را دنبال می کنم اما از الان نمی توان پیش بینی کرد که چه تیمی می تواند قهرمان شود.

 
منبع: کاپ
ارسال دیدگاه