تاریخ : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ - ۲۰:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آخرین مهلت انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ در ساعت ۲۴ فردا،شنبه پنجم تیرماه خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۵ در ساعت ۲۴ فردا،شنبه پنجم تیرماه خبر داد.

حسین توکلی با تاکید بر اینکه مهلت در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته تمدید نمی‌شود،افزود: به کلیه داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقی‌مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی از  امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده‌اند خبر داد و گفت: داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته کرده‌اند نیز می‌توانند در زمان تعیین شده ضمن مطالعه اطلاعیه‌های منتشر شده نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان درمورد آمار ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: تاکنون ۲۵۴ هزار و ۸۹۵ داوطلب از بین ۴۴۴ هزار و ۵۳۹ داوطلب،  نسبت به انتخاب رشته در آزمون مذکور اقدام نموده‌اند.

منبع:خبرگزاری ایسنا

 
ارسال دیدگاه