تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولین نگاه ویژه به شهر شهید کشوری داشته باشند

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه اشتغال و کار دغدغه ملت، دولت و مقام معظم رهبری است اما شهر ما ازاین‌جهت خیلی کمبود دارد، گفت: نمایندگان جدید مجلس به این مسئله رسیدگی کنند و به شهر خلبان شهید احمد کشوری کمک کنند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی صبح امروز در نشست مسئولین ادارت، دهیاران، شوراهای اسلامی، معتمدین و ذی‌نفوذان شهرستان سیمرغ که در مسجد جامع شهرستان سیمرغ برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این فرصت به‌سرعت در حال سپری شدن است و باید فرصت‌یابی و فرصت‌طلبی در این زمینه انجام شود.

 

وی ادامه داد: در دین اسلام بر تشخیص مسئولیت، عمل به مسئولیت و مسئولیت‌پذیری تأکید شده است و یکی از شاخصه‌های مؤمن مسئولیت‌پذیری است.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه فرد مسئولیت‌پذیر نمی‌تواند در برابر هجمه‌های سیاسی، نظامی و اقتصادی آرام باشد، تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و امروز موضوع مسئولیت‌پذیری باعث شده فرزندان این ملت در حمایت از خط مقاومت حضور پیداکرده و شهدای بزرگواری را در دفاع از حرم تقدیم کنند.

 

وی افزود: استقبال باشکوه و پرجمعیت از این شهدای بزرگوار نشان از تقدیر و قدردانی مردم است چراکه ملتی همراه با رهبری انقلاب هستیم.

 

یوسفی در ادامه از خدمات انجام‌شده در شهرستان تشکر کرد و گفت: سیمرغ با توجه به اینکه از بخش تبدیل به شهرستان شده مساعدت‌های خوبی شد اما کافی نیست.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: نکته اول مربوط به داخل شهر است که افراد شهرستانی که در سایر استان‌ها زندگی می‌کنند وقتی به شهرستان بازمی‌گردند اعلام می‌کنند که شهر همان شهر قدیم است.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه شهرداری و شورای اسلامی شهر در حالا تلاش و زحمت برای ارتقا شهر هستند، تصریح کرد: بضاعت مالی کم است و نیاز به کمک لازم است.

 

وی ادامه داد: جوانان ما در میادین ورزشی می‌درخشند و موفقیت کسب می‌کنند اما امکانات ورزشی در شهرستان کم است.

 

یوسفی با بیان اینکه اشتغال و کار دغدغه ملت، دولت و مقام معظم رهبری است اما شهر ما ازاین‌جهت خیلی کمبود دارد، اظهار کرد: نمایندگان جدید مجلس به این مسئله رسیدگی کنند و به شهر خلبان شهید احمد کشوری کمک کنند.

 

وی افزود: در یک دیدار خصوص خدمت مقام معظم رهبری رسیدم و بعد از معرفی خود به‌عنوان امام‌جمعه شهر کیاکلا مشاهده کردم که حضرت آقا عادی نگاه کردند اما تا وقتی گفتم شهر شهید کشوری حضرت آقا بلافاصله جویای حال مادر شهید کشوری شدند.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با اشاره سفر دکتر روحانی به استان مازندران و دیدار با نخبگان استان، عنوان کرد: آقای روحانی در این دیدار در خصوص شهید کشوری و شخصیتش به صحبت پرداختند.

 

این مسئول در پایان گفت: جمهوری اسلامی ایران دو ویژگی دارد و آن تلفیق جمهوری با آرای مردم است که باهنر زیبا و بلند امام راحل اسلام و آرای مردم در کنار یکدیگر قرار گرفتند.

ارسال دیدگاه