تاریخ : ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فروش «محمد رسول‌الله(ص)» از ۷ میلیارد گذشت

فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» ساخته مجیدی همچنان با اقبال مواجه است و فروش این فیلم تا پایان شب گذشته (۲ مهر) از مرز ۷ میلیارد تومان گذشت.

به گزارش سیمرغ ما،  فیلم محمد رسول الله (ص) ساخته مجیدی مجیدی پس از سالها تلاش بی وقفه سازندگان اثر روی پرده رفت و این فیلم ملی مذهبی مورد توجه مخاطب قرار گرفت. نمایش ویژه ای با حضور تعدادی از عوامل داخلی و خارجی فیلم در جشنواره بین المللی فیلم نوجوانان در نظر گرفته شده است که در روزهای آتی در همدان برگزار خواهد شد. پیام تسلیتی نیز به مناسبت فاجعه خونبار در مکه مکرمه برای حجاج مسلمان از سوی مجید مجیدی رسانه ای شده است. این فیلم یک باردیگر نشان داد انسان ها در هر کجای دنیاعلاقمند به دیدن حقیقت ناب زندگی پیامبران هستند و ذائقه مخاطب را در خصوص فیلم های مذهبی به فیلمسازان نشان داد. 

 

محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت نورتابان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس ضایعه غمبار مکه را به مسلمانان تسلیت گفت و درباره فروش فیلم در شب گذشته (۲ مهرماه) گفت: فیلم ظرف شب گذشته در تهران ۱۵۰ میلیون تومان و در شهرستان به دلیل تعدد سینماها تاکنون به فروش بیش از ۱۸۰تومان دست یافتیم هنوز آمار دقیقی از شهرستان هادر دست نداریم زیرا ۴۶ سالن سینما در شهرهای کوچک که توسط بنیاد تجهیز شده بود نیز به ناوگان سینماهای فیلم اضافه شده است و ظرف روز آینده فروش شهرستان ها کامل خواهد شد. اما هم اینک فروش فیلم از مرز ۷ میلیارد تومان گذشت. 

 

وی درباره بازگشایی دانشگاه ها و مدارس و تاثیر آن در فروش فیلم گفت: با توجه به تحقیقات میدانی که صورت گرفته است بازگشایی مدارس و دانشگاه در اقبال مخاطبین تاثیربسزایی خواهد گذاشت و استقبال از این فیلم بیشتر خواهد شد. 

 

فیلم سینمایی «مزارشریف » ساخته عبدالحسن برزیده نیز آرام آرام توانست با مخاطب ارتباط بهتری برقرار کند و فروش آندر روز چهارشنبه به ۳ میلیون و  750 تومان و در پنج شنبه (۲ مهر) به فروش ۷ میلیون و ۷۰۰ تومان در تهران رسید. 

 

غلامرضا فرجی مدیر فروش و بازاریابی حوزه هنری در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم گفت: اقبال مخاطب به این فیلم نسبت به گذشته بسیار خوب بوده و با رشد قابل توجهی در اقبال مخاطبین از فیلم مواجه شدیم. این فیلم در تهران به فروش ۶۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسید که شب گذشته با توجه به عید قربان اقبال خوبی را شاهد بودیم و به فروش ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در تهران رسیدیم. 

 

وی درباره فروش کل فیلم توضیح داد: فروش کل فیلم در تهران و شهرستان به ۹۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به میزان سالن هایی که در اختیاردارد ( در تهران ۱۲ سالن) خوب است. 

 

غلامرضا فرجی که مسئولیت سخنگوی شورای صنفی نمایش را نیز برعهده دارد با اعلام تسلیت به خاطر فاجعه خونین در مکه مکرمه درباره باز بودن سینماها در ایام عزای عمومی گفت: با توجه به مضمون فیلم های روی پرده سینماهای کشور در ایام عزای عمومی باز است. 

 

امیرقطبی مدیر فروش دفتر فیلمیران که مسئولیت پخش فیلم «دلتنگی های عاشقانه» را برعهده دارد درباره فروش فیلم توضیح داد: این فیلم ظرف ۹ روز نمایش به فروش ۵۲  میلیون تومان رسید و اکران شهرستان های فیلم با دو شهر آغاز شده است. 

 

وی درباره فیلم دوران عاشقی توضیح داد: در تهران ۱۰ سالن سینما هنوز دراختیار فیلم «دوران عاشقی» است و در تهران به فروش ۱میلیارد و ۵۰۷ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۷۷۵ میلیون تومان دست یافت که جمع کل آن به ۲  میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان رسید. 

 

بنابراین گزارش، از روز چهارشنبه فیلم سینمایی «دو دوست» جایگزین فیلم سینمایی «دوران عاشقی» شد.

 

انتهای پیام/  فارس

ارسال دیدگاه