تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸ - ۰:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دشمن به‌دنبال شکستن حرمت‌ها در ماه مبارک رمضان است

امام‌ جمعه شهرستان سیمرغ با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه تذهیب، تزکیه، ماه توجه و کمک‌رسانی است، گفت: دشمن به‌دنبال این است که قداست‌ها و حرمت‌ها را در این ماه بشکند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی امشب در همایش تجلیل از متصدیان و متبرعان جمع‌آوری نذورات عتبات عالیات این شهرستان، اظهار کرد: همه می‌دانیم که انگیزه مردم در ارتباط با بازسازی عتبات عالیات چیست، مردمی که از جان، مال و جوان خود برای حفظ قرآن و سیره اهل‌ بیت(ع) گذشتند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ با بیان اینکه انقلاب جهت‌ها و شیوه‌ها را برای افرادی که علاقه‌مند هستند تدوین کرده است، تصریح کرد: در ایام رحلت امام راحل و روز ۱۵ خرداد شاهد حضور خوب مردم بزرگوار در کنار حرم امام راحل بوده‌ایم.

 

این مسؤول افزود: منشأ این موضوع از معرفت، دلدادگی، اطاعت و همراهی آنان با اسلام و انقلاب است و علامت این دلدادگی را نیز مشاهده کردیم.

 


یوسفی با اشاره به اینکه ائمه(ع) نیازی به بارگاه، پرچم، اشک و ناله ما ندارند، تأکید کرد: آنچه که هست مربوط به هویت، شخصیت دینی و جایگاه تشیع است و مردم بامعرفت ایران در کنار همه شیعیان و آزادمردانی که آزادانه می‌اندیشند در صحنه برای این موضوع حضور دارند.

 

وی ادامه داد: در ستاد بازسازی عتبات عالیات زحمات فراوانی کشیده شده است و از طرف دیگر افرادی کمک‌ کردند که به‌ جرأت می‌توان گفت حتی حرم امام رضا(ع) را زیارت نکرده‌ بودند.

 

امام‌ جمعه سیمرغ خاطرنشان کرد: این افراد به همان اندازه‌ای که حب و ارادت به اهل‌ بیت(ع) داشتند کمک کرده و امروز در نزد اهل‌ بیت(ع) دارای جایگاه والایی هستند.

 

این مسؤول افزود: به همت مسؤولان ستاد عتبات عالیات و مردم ولایت‌مدار سیمرغ این شهرستان بر اساس سهمیه خود در استان و کشور رتبه نخست را کسب کرده و مردم نیز حضور خوبی داشتند.

 

یوسفی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه تذهیب، تزکیه، ماه توجه و کمک‌رسانی است، اظهار کرد: دشمن به‌دنبال این است که قداست‌ها و حرمت‌ها را در این ماه بشکند.

 

وی ادامه داد: یک عده می‌خواهند حرمت‌شکنی کنند و در این ماه مبارک قصد از بین بردن قباحت را دارند.

 

یوسفی در پایان گفت: حرمت ماه مبارک رمضان در شهرستان بر همه واجب است و مسؤولان نیز به این امر توجه دارند.

ارسال دیدگاه