تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام با حرکت انقلابی خود درس بیداری به تمام جهانیان داد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه اندیشه و مکتب امام از آغاز بعثت اولین پیامبر خدا تا به امروز را در برمی‌گیرد، گفت: امام با حرکت انقلابی خود درس بیداری به تمام جهانیان داد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حضرت امام (ره) بر اساس نظام توحیدی، اسلامی و در جهت احیاء ارزش‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تلاش‌های زیادی انجام داده‌اند.

وی افزود: امام (ره) با توکل بر خدا توانست بر حکومت طاغوت رضاشاهی خاتمه دهد و با اعتقاد راسخی که به راه و منش خود داشت توانست مکتب اسلام، قرآن و ارزش‌های انسانی را در سطح دنیا احیاء کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه اندیشه و مکتب امام از آغاز بعثت اولین پیامبر خدا تا به امروز را در برمی‌گیرد، تصریح کرد: امام با حرکت انقلابی خود درس بیداری به تمام جهانیان داد.

وی ادامه داد: باید سالگرد ایشان هرسال بهتر از سال پیش برگزار شود و پیام او به مناسب‌ترین شکل ممکن به جهان عرضه شود همچنین در مرحله اول باید امام را به‌طور دقیق به مردم کشورمان به‌ویژه جوانان و نخبگان بشناسانیم و در ادامه نیز در راستای معرفی هر چه‌بهتر ایشان به مردم دنیا تلاش مضاعف نماییم.

این مسئول فرهنگی با بیان اینکه اندیشه‌های امام به بلندای تاریخ است خاطرنشان کرد: علماء و مبلغین رسالت سنگینی در تبیین اندیشه‌های حضرت امام (ره) دارند.

وی افزود: امسال اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ برنامه‌های خوبی را در سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در هیأت مذهبی، مؤسسات قرآنی، مساجد، اماکن دینی و آموزشی برگزار می‌کند.

رمضانی برگزاری گفتمان امام، آشنایی مردم با اندیشه‌های امام (ره)، مراسم سخنرانی، اعزام مبلغ، انجام تبلیغات محیطی، تشکیل حلقه‌های معرفتی در پاسخ‌گویی به شبهات، چاپ و تکثیر بخش اعظمی از وصیت‌نامه حضرت جهت توزیع در ادارات و مساجد، برگزاری مسابقه فرهنگی "زنده همیشه تاریخ" را از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره به مناسبت رحلت امام (ره) دانست.

 

ارسال دیدگاه