تاریخ : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران را ولایت‌فقیه است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ گفت: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران را ولایت‌فقیه است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی صبح امروز در جلسه روحانیون مستقر و طرح هجرت این شهرستان، با اشاره به در پیش بودن سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران را ولایت‌فقیه نامید و اظهار کرد: امام خمینی (ره) ولایت‌فقیه را بزرگ‌ترین پشتوانه برای کشور و مردم می‌دانستند.

وی ادامه داد: امام خمینی (ره) منادی وحدت در جهان اسلام بوده و امروزه این مهم در جریان بیداری اسلامی منطقه به‌خوبی نمود عینی یافته است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ تشکیل حکومت اسلامی را یکی دیگر از مهم‌ترین دستاوردهای امام (ره) دانست و تصریح کرد: اندیشه‌های متعالی امام خمینی (ره) به‌عنوان یکی از عوامل مهم تأثیرگذار در نشر و ماندگاری آرمان‌ها و صدور دستاوردهای انقلاب به سایر نقاط جهان است.

وی افزود: امروز شاهدیم باگذشت ۲۷ سال از رحلت بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران افکار و اندیشه‌های والای امام خمینی (ره) به حقیقتی همیشه جاری در جهان بشریت به‌ویژه در جوامع اسلامی تبدیل و موجب تحولات شگرفی در جهان اسلام شده و همه این انقلاب‌ها و بیداری کشورهای منطقه، ریشه در آرمان‌های انقلاب اسلامی امام (ره) دارد.

رمضانی با بیان اینکه اندیشه‌های امام خمینی (ره) موجب احیای فرهنگ و هویت دینی ملت ایران شد، اذعان کرد: امام خمینی (ره) با بینش الهی خود هویت و کرامت انسانی را در جهان احیا کرد، امروز ما موظفیم اندیشه و افکار والای امام (ره) را به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

این مسئول فرهنگی با تأکید بر اینکه آنچه امروز نیاز جامعه به‌ویژه نسل جوان است، تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) است، تصریح کرد: در این راستا می‌طلبد هر یک از متولیان در حوزه مأموریت خود نسل جوان را نسبت به بیان اندیشه‌های امام (ره) آشنا کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه تبیین اندیشه‌های امام خمینی (ره) مستلزم برنامه‌ریزی مشخص و جامع است، اظهار کرد: سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ایام مناسبی در بحث ولایت و تبیین آن در جامعه با محوریت جوانان است که باید از این فرصت نهایت استفاده را به عمل آورد.

وی در پایان گفت: امروز رسالت بزرگ نشر افکار امام (ره) را بر عهده‌داریم بنابراین باید همواره اندیشه‌های والای امام خمینی (ره) را سرلوحه کار خویش قرار دهیم و در راستای تحقق اهداف عالی انقلاب اسلامی، امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی گام برداریم.
 

ارسال دیدگاه