تاریخ : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تدوین برنامه سالانه مراسم و مناسبت‌های دینی و ملی، از اهم وظایف شورای هیئت مذهبی این شهرستان است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی مدون در برگزاری آئین‌های دینی گفت: تدوین برنامه سالانه مراسم و مناسبت‌های دینی و ملی، از اهم وظایف شورای هیئت مذهبی این شهرستان است.


به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی در جلسه هماهنگی مراسم اعیاد شعبانیه شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: بر اساس حدیث شریف نبوی، شعبان المعظم متعلق به وجود مبارک رسول اکرم (ص) است و مؤمنین با کسب آمادگی روحی و معنوی در این ماه برای حضور در ضیافت الهی در رمضان مهیا می‌شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با تأکید بر لزوم برنامه‌ریزی مدون در برگزاری آئین‌های دینی افزود: تدوین برنامه سالانه مراسم و مناسبت‌های دینی و ملی، از اهم وظایف شورای هیئت مذهبی این شهرستان است که انتظار می‌رود با نظارت کارشناسان اداره تبلیغات اسلامی، در اسرع وقت تهیه شود تا ضمن بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های هیئت مذهبی و تشکل‌های دینی و مردمی در برگزاری برنامه‌ها، شاهد رشد کمی و کیفی آئین‌های دینی و ملی در سطح شهرستان باشیم.

وی تصریح کرد: مباحث مهدویت نقش کلیدی در زندگی بشر دارد، علما و پژوهشگران در این مورد باید بیش‌ازپیش تحقیق کرده و واقعیات را آن‌چنان‌که است بیان کنند چراکه روز ظهور حضرت مهدی (عج) روز ظهور اسلام ناب محمدی (ص) و گسترش عدل و داد در کل جهان است.
 

ارسال دیدگاه