تاریخ : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۷:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توهین یواش وطن امروز به ظریف+عکس

روزنامه وطن امروز با انتشار تصویر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در صفحه نخست خود به مواضع اخیر وی در برابر توقیف دو میلیارد دلار از دارایی های ایران توسط دولت آمریکا اعتراض کرد.

به گزارش سیمرغ ما،  روزنامه وطن امروز با انتشار تصویر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در صفحه نخست خود به مواضع اخیر وی در برابر توقیف دو میلیارد دلار از دارایی های ایران توسط دولت آمریکا اعتراض کرد.

وطن امروز در تیتر صفحه نخست خود نوشت: «ضعیف!».

این روزنامه در ادامه با انتقاد از سخنان روز گذشته ظریف آورده است؛ «محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه دولت حسن روحانی دیروز بالاخره به غارت دو میلیارد دلاری اموال ایران توسط آمریکا واکنش نشان داد.

اگرچه با توجه به سابقه ظریف، در ایران انتظار واکنش قاطع از وی وجود ندارد اما به هر حال در مقام وزیر امور خارجه، او باید مدافع حقوق مردم ایران باشد. با این حال اما ظریف که به واسطه طرح دغدغه‌های حزبی در مذاکرات هسته‌ای، به یک وزیر امور خارجه حزبی تبدیل شده است؛ دیروز نیز به جای آنکه پاسخ دهد چرا آمریکایی‌ها در زمان حضور او در نیویورک ۲ میلیارد دلار ایران را غارت کرده‌اند و چرا در برجام برای اموال بلوکه ایران تدبیری نشده است.

همانند جهانگیری و سیف، موضعی حزبی گرفت و «دوره گذشته» را در ماجرای غارت اموال ایران مقصر دانست. نکته عجیب‌تر اینکه او در ادامه درباره واکنش ایران به این اقدام آمریکا، تنها به این بسنده کرد که یک کمیته برای بررسی موضوع در دولت تشکیل می‌شود و ایران در زمان لازم «ادعای خسارت» خواهد کرد!»
 

کنایه معنادار وطن امروز به ظریف +عکس

 

ارسال دیدگاه