تاریخ : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۰:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ضرورت برندسازی محصولات کشاورزی سیمرغ

معاون فرماندار سیمرغ گفت: جهاد کشاورزی باید به بحث افزایش تولید و برندسازی محصولات این شهرستان توجه جدی کند.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد در نخستین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی این شهرستان، با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر روی اقتصاد مقاومتی تأکید جدی دارند، اظهار کرد: همه دستگاه‌ها و اقشار مردم در این زمینه مکلف هستند.

 

وی افزود: با تأکید رئیس‌جمهور و استاندار مازندران برای ورود فرمانداران به این مسئله نخستین جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی در شهرستان تشکیل‌ شده است تا مباحث مربوط را با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در شهرستان داشته باشیم.

 

معاون فرماندار سیمرغ با بیان اینکه بسته‌ای آماده‌ شده است که شرایط خاص شهرستان از نظر سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در آن آمده است، به برخی از سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی این ابلاغیه را در دستور کار خود قرار دهند.

 

این مسئول افزود: دستگاه‌ها اجرایی این شهرستان باید برنامه‌ای اقتصاد مقاومتی را در ۱۰ روز آینده آماده و در اختیار فرمانداری قرار دهند.

 

حبیب‌نژاد با بیان اینکه جلسه اقتصاد مقاومتی در دستگاه اجرایی در نخستین فرصت برگزار شود، اظهار کرد: باید حوزه فعال‌سازی و روان‌سازی قیمت‌ها نظارت کافی صورت گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه آموزش‌ و پرورش نیز تبیین اقتصاد مقاومتی و گفتمان را در محیط‌های آموزشی فعال کند، گفت: شهرستان سیمرغ یک شهرستان کشاورزی است و جهاد کشاورزی باید به افزایش تولید و برندسازی محصولات شهرستان توجه جدی کند.

ارسال دیدگاه