تاریخ : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مادران منبع سعادت خانوادگی هستند

امام جمعه شهرستان سیمرغ گفت: مادر بارزترین منشأ آسایش، مهر و عالی‌ترین منبع سعادت خانوادگی است  لذا کامروائی در خانه، احساس امنیت و آرامش در آن، قدرت و استقلال کودکان در خانواده بستگی به وجود مادر دارد.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در دیدار با مسئولین بانوان ادارات این شهرستان، ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و هفته زن، اظهار کرد: بانوان و مادران زندگی حضرت زهرا (س) را به عنوان یک الگوی اخلاقی، سیاسی و خانوادگی انتخاب نمایند.

 

وی افزود: زندگی و سیره حضرت زهرا (س) به قدری آموزنده و جذاب است که هر زن آزاده‌ای در جهان او را چنان قدیسه‌ای تحسین می‌کند.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ خاطرنشان کرد: زنی که تولدش از دامن خدیجه کبری (س) و در کانون نخستین خانواده اسلامی با نغمه‌های آسمانی و تسبیح قدسیان همراه شد و خداوند لقب کوثر به او عطا کرد باید به عنوان یک الگو قرار گیرد چرا که وی سرچشمه تمام خوبی‌های جهان است.

 

یوسفی در پایان تصریح کرد: مادر بارزترین منشأ آسایش، مهر و عالی‌ترین منبع سعادت خانوادگی است  لذا کامروائی در خانه، احساس امنیت و آرامش در آن، قدرت و استقلال کودکان در خانواده بستگی به وجود مادر دارد.

ارسال دیدگاه