تاریخ : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ - ۲۰:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام عملیاتی، کلیدی، جدی و فراگیر است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام عملیاتی، کلیدی، جدی و فراگیر است.

به گزارش سیمرغ ما به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی با یادآوری تأکیدات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد، لزوم پرداختن صحیح و جامع به رهنمودهای ایشان در حوزه اقتصاد مقاومتی را مهم و ضروری عنوان کرد و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی تنها وظیفه مجموعه اقتصادی کشور نیست و باید دستگاه‌های فرهنگی نیز همدل و هم‌زبان با بخش اقتصاد در این زمینه وارد عمل شوند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ افزود: تأکید مقام معظم رهبری بر نام‌گذاری سال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره ظریف و البته صریح به این نکته دارد که تحقق اقتصاد مقاومتی تنها با شعار، تکرار، نگاه صوری و تشریفاتی حاصل نمی‌شود.

 

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نقش کلیدی در بارور ساختن اقتصاد، توسعه و پیشرفت همه‌جانبه کشور دارد، اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام عملیاتی، کلیدی، جدی و فراگیر است.

 

رمضانی با یادآوری اینکه مقام معظم رهبری طی چند سال گذشته همواره شعار اقتصاد مقاومتی را مورد تأکید قرار داده‌اند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نقشه راه پیشرفت عدالت محور کشور را با محوریت اقتصاد مقاومتی ترسیم فرموده و مسئولین اجرایی کشور در بخش اقتصادی مکلف هستند پایه‌های اقتصادی کشور را با خمیرمایه مستحکم و مطمئن اقتصاد مقاومتی بنا نمایند و آینده کشور و نظام اسلامی را در برابر حوادث داخلی و تکان‌های خارجی بیمه کنند.

 

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در اعلام شعار سال جدید «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» بیان کرد: در پیام رهبری اقتصاد مقاومتی صرفاً در مباحث اقتصادی نیست بلکه تمام دستگاه‌ها باید نسبت به پیاده کردن تمام منویات ایشان با برنامه‌ریزی و اقدام در جهت تحقق آن کوشا باشند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ در پایان گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند اقدام عملیاتی، کلیدی، جدی و فراگیر است.

ارسال دیدگاه