تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۸:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیچ گونه قطعی برق برنامه‌ریزی‌شده تا پایان تعطیلات نداریم

رئیس امور توزیع برق سیمرغ گفت: طی تعطیلات نوروزی هیچ‌گونه قطعی برق برنامه‌ریزی‌ شده در شهرستان نداریم و تدابیر کالایی و امنیتی برای مواقع غیرقابل‌ پیش‌بینی دیده‌ شده است.

سید سعید سیدخندان در گفت و گو با سیمرغ ما، اظهار کرد: در زمان سال نو و تعطیلات عید امور توزیع برق شهرستان سیمرغ در آماده‌باش کامل قرار دارد و در هر نوبت‌کاری دو سیم‌بان، دو نیروی خدماتی، کشیک‌های نوروزی و یک اکیپ ۱۲۱ به‌صورت ۲۴ ساعته حضور داشته و آماده خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مردم شهرستان و مسافرین عزیز هستند.

 

وی افزود: یکی از اولویت‌های برنامه‌های پایان سال امور توزیع برق شهرستان، روشنایی معابر سطح شهر و معابر اصلی شهرستان بوده است.

 

رئیس امور توزیع برق شهرستان سیمرغ با بیان اینکه کمتر از ۵ درصد ضعف ولتاژ در شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: در صورت گزارش ضعف ولتاژ از سوی مردم محترم شهرستان، نیروهای ما آمادگی کامل برای اقدام دارند.

 

سیدخندان ادامه داد: تمام برنامه‌هایی که برای سال ۹۴ تعریف‌ شده بود به اتمام رسیده است.

 

وی با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات نوروزی از هرگونه حفاری جلوگیری به عمل می‌آید، اظهار کرد: این اقدام برای آسایش مسافران و کاهش خطرات ناشی از حفاری برای مردم شهرستان و مسافران انجام‌شده است و تا پایان تعطیلات نیز این رویه ادامه پیدا می‌کند.

 

سیدخندان در پایان گفت: در طی ۱۵ روز تعطیلات نوروزی هیچ‌گونه قطعی برق برنامه‌ریزی‌شده در شهرستان نداریم و تدابیر کالایی و امنیتی برای مواقع غیرقابل‌ پیش‌بینی دیده‌ شده است.

ارسال دیدگاه