تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشکیل ۲۰ پرونده تخلفاتی صنعت، معدن و تجارت در سیمرغ

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سیمرغ گفت: از حدود ۸۰ مورد بازرسی صورت گرفته در این طرح حدود ۲۰ پرونده تخلفاتی در شهرستان تشکیل‌شده است.

مجید ابراهیم‌نژاد در گفت‌وگو با سیمرغ ما، اظهار کرد: اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سیمرغ همانند سنوات گذشته از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین طرح تشدید بازرسی را در شهرستان اجرا می‌کند.

 

وی افزود: در این طرح بازرسی و نظارت‌ها از کلیه صنوف، حمل‌ونقل و پایانه‌ها و مکان‌های تفریحی و گردشگری شهرستان انجام می‌شود.

 

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با بیان اینکه در پایان سال ۳ واحد را به عنوان واحدی انتخاب‌شده که کلیه اجناس مواد غذایی و شویند را ۲۰ تا ۳۰ درصد و روغن را ۶ درصد زیر قیمت مصرف‌کننده به دست همشهریان می‌رسانند، اظهار کرد: در ایام تعطیلات کشیک و کشیک اصناف نیز در شهرستان تشکیل‌شده است که واحدهای باتری‌سازی، مکانیکی، صافکاری، تعویض روغن، آپاراتی و چند واحد مهم دیگر در لیست کشیک ایام عید قرار دارند.

 

وی ادامه داد: واحدهای کشیک با نصب بنر در سر در مغازه و نقاط مختلف شهرستان اطلاع‌رسانی شده تا در معرض دید مسافران قرار گیرد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه دو واحد خبازی نان بربری و سنگک برای ایام تعطیلات مشخص‌شده‌اند و از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب پخت نان را انجام می‌دهند، تصریح کرد: نانوایی‌ها تأمین آرد شده‌اند و مشکل آرد ندارند همچنین از این واحدها در ایام تعطیلات به صور مستمر بازدید به عمل می‌آید.

 

وی خاطرنشان کرد: همکاران ما در اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان، در ایام تعطیلات از ساعت ۸ صبح تا ۶ عصر حضور دارند و آماده دریافت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و بازرسی از شکایات اعلام‌شده از سوی مردم و مسافران هستند.

 

ابراهیم‌نژاد با بیان اینکه سامانه ۱۲۴ در شهرستان فعال نشده است، اظهار کرد: به دلیل اینکه چند ماه از مستقل شدن این اداره می‌گذرد این سامانه در شهرستان فعال نشده اما هماهنگی‌های لازم با اداره مخابرات شهرستان در این خصوص انجام‌گرفته است.

 

وی بیان کرد: شماره تلفن ۰۱۱۴۲۳۵۵۱۷۴ در شهرستان سیمرغ جوابگوی مسافرین محترم در شهرستان سیمرغ است.

 

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه در طرح تشدید که شروع‌شده است تا امروز تخلفات مهمی اعلام‌نشده است، تصریح کرد: عدم درج قیمت، ندادن فاکتور(برگ خرید)، گران‌فروشی و نداشتن اتیکت ازجمله شکایاتی بود که دریافت شده و برخورد با آن صورت گرفته است.

 

وی افزود: از حدود ۸۰ مورد بازرسی صورت گرفته در این طرح حدود ۲۰ پرونده تخلفاتی در شهرستان تشکیل‌شده است.
 

ارسال دیدگاه