تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جمع‎آوری ۱۰۰ میلیون ریالی کمک‎های مردمی در سیمرغ

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) سیمرغ گفت: حاصل مجموع فعالیت‌های اجرایی در زمینه جشن نیکوکاری تا به امروز جمع‌آوری حدود ۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال مساعدت کالایی و ۷۹ میلیون و ۸۴۵ هزار ریال مساعدت نقدی مردم بوده است.

علی‌مراد نصوری در گفت‌وگو با سیمرغ ما، با بیان اینکه در آستانه فرارسیدن سال نو کمیته امداد امام خمینی (ره) همانند سال‌های قبل اقدام به برپایی جشن نیکوکاری می‌کند در سال جاری نیز با همکاری سازمان دانش‌آموزی، وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان بسیج مستضعفین و وزارت ورزش و جوانان در سراسر کشور این برنامه را اجرا کرده است.

رئیس کمیته امداد امام (ره) شهرستان سیمرغ خاطرنشان کرد: در سال ۹۴ با سرلوحه قرار دادن فرمان الهی مقام معظم رهبری در راستای کمک و مددرسانی به نیازمندان این مراسم با شعار بهار همدلی، شکوه مهربانی، جشن نیکوکاری در دستور کار قرارگرفته است.

نصوری با اشاره به اینکه حاصل مجموع فعالیت‌های اجرایی در خصوص جشن نیکوکاری تا به امروز جمع‌آوری حدود ۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال مساعدت کالایی و ۷۹ میلیون و ۸۴۵ هزار ریال مساعدت نقدی مردم شریف این شهرستان بوده است، تصریح کرد: مقدمه اجرای این برنامه تلاش خوب همکاران این اداره و اداره آموزش‌وپرورش شهرستان بوده است.

وی افزود: در حال حاضر نیز همکاران این اداره در حال جمع‌آوری کمک‌های مردمی و پاکت‌های باقی‌مانده از طریق پایگاه‌های بسیج هستند.

رئیس کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه این جمع‌آوری‌ها در حال نهایی شدن است در اسرع وقت و کمترین فاصله زمانی وجوه به‌حساب نیازمندان این شهرستان واریز می‌شود تا مددجویان شهرستان نیز همانند افراد دیگر بتوانند حداقل امکانات لازم برای شروع سال جدید داشته باشند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نیازمندان این شهرستان حدود ۱۲ درصد خانوار جمعیتی این شهرستان را تشکیل می‌دهند که اکثر این خانواده‌ها مشکلات تأمین معیشت دارند، از مردم خیر و نو دوست شهرستان می‌خواهیم با شروع ایام خاص مانند شروع سال جدید، ماه مبارک رمضان و شروع سال جدید تحصیلی نگاه ویژه و همکاری خاصی با این نهاد داشته باشند تا این نهاد خدمات شایسته‌ای را در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار دهد.

 

ارسال دیدگاه