تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایام فاطمیه از ایام بزرگ مکتب اسلام بوده است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ بابیان اینکه ایام فاطمیه از ایام بزرگ مکتب اسلام بوده است، گفت: بر تک‌تک ما مسلمانان واجب است در این ایام حرمت یگانه دخت نبی مکرم اسلام را به بهترین وجه ممکن نگه‌داریم.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی در جلسه شورای هیئت مذهبی، اظهار کرد: شایسته است در مراسم‌های عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) علاوه بر ایجاد یک‌شور فاطمی در راستای افزایش معرفت مردم به‌ویژه نسل جوان نسبت به سیره زندگانی حضرت زهرا (س) در تمامی ابعاد سیاسی، اجتماعی، خانواده و فرهنگی تلاش شود.


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ بابیان اینکه ایام فاطمیه از ایام بزرگ مکتب اسلام بوده است، تصریح کرد: بر تک‌تک ما مسلمانان واجب است در این ایام حرمت یگانه دخت نبی مکرم اسلام را به بهترین وجه ممکن نگه‌داریم.


 وی در ادامه به آسیب‌شناسی عزاداری در مناسبت‌های مختلف اشاره کرد و گفت: مسئولین هیئت مذهبی در این راستا مسئولیت و تکلیف مهمی بر عهده داشته و لازم است درزمینهٔ برچیدن این آسیب‌ها و خرافات گام‌های اساسی بردارند.


رمضانی در ادامه با اشاره به شأن و شخصیت والای حضرت زهرا (س) بر لزوم برگزاری مراسم مختلف در ایام فاطمیه و الگو قرار دادن زندگی آن حضرت تأکید و خاطرنشان کرد: انقلاب و نظام مقدس اسلامی ما مرهون توجهات خاصه آن حضرت و اولاد طاهرش است.


وی افزود: بر ماست تا از زندگی آن حضرت در تمامی مراحل زندگی خویش به بهترین وجه ممکن بهره گیریم.

ارسال دیدگاه