تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۲۱:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هر جا که حضور روحانیت پررنگ‌تر باشد دشمنان به هیچ عنوان توان حضور در آنجا را ندارند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ بابیان اینکه روحانیت تنها قشری است که می‌تواند جامعه را با اندیشه‌های دینی و اسلامی آشنا کند، گفت: هر جا که حضور روحانیت پررنگ‌تر باشد دشمنان به هیچ عنوان توان حضور در آنجا را ندارند.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام حبیب‌الله رمضانی امشب در جلسه روحانیون مستقر و طرح هجرت این شهرستان، به نقش روحانیت در بیداری و روشنگری جامعه اشاره کرد و گفت: ترویج اندیشه‌های ناب اسلامی مهم‌ترین دستاورد حضور مبلغان در مناطق روستایی است.


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ بابیان اینکه روحانیت تنها قشری است که می‌تواند جامعه را با اندیشه‌های دینی و اسلامی آشنا کند، افزود: هر جا که حضور روحانیت پررنگ‌تر باشد دشمنان به هیچ عنوان توان حضور در آنجا را ندارند.


وی یکی از محورهای اساسی در موفقیت تبلیغات دینی را تطبیق آموزه‌های دینی طبق مقتضیات زمان و مکان عنوان کرد و اظهار کرد: متولیان امور تبلیغی و دینی باید همه فعالیت‌ها، پروژه‌های دینی و آموزه‌های مذهبی را جهت اثربخشی بیشتر و فرهنگ‌سازی در جامعه با رعایت اقتضای زمان و مکان اعمال کنند.


رمضانی با بیان اینکه یک مبلغ دینی باید نیازهای روز جامعه را شناسایی و برای پاسخگویی به شبهات روز، خود را آماده کند، تصریح کرد: جامعه امروز بیش‌ازپیش نیازمند حضور در صحنه مبلغان دینی به‌منظور پاسخگویی به شبهات است.

ارسال دیدگاه