تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اگر تلاش امامان معصوم (ع) نبود امروزه هیچ اثری از اسلام حقیقی و اسلام ناب محمدی نبود

امام جمعه شهرستان سیمرغ گفت: امامت امامان معصوم (ع) سنگری مستحکم برای حفظ و تداوم رسالت پیامبر (ص) بود چرا که در حقیقت اگر تلاش امامان معصوم (ع) نبود امروزه هیچ اثری از اسلام حقیقی و اسلام ناب محمدی نبود.

به گزارش سیمرغ ما، طرح آموزش سبک زندگی اسلامی با حضور مبلغان سنتی، فعالان فرهنگی و مذهبی در سالن کنفرانس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ برگزار شد.


حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در این طرح آموزشی، اظهار کرد: امامت چراغ هدایت بشری پس از ختم نبوت است که تنها با توسل و پیروی از سیره اهل‌بیت (ع) می‌توان از این گذرگاه دنیایی به سلامت عبور کرد و به سعادت ابدی نائل شد.


امام‌جمعه شهرستان سیمرغ افزود: احیاء سنت رسول اکرم (ص)، عمل به احکام و دستورات الهی، نجات انسان‌ها از گمراهی و انحرافات، دفاع از انسان‌های ستمدیده در مقابل ظالمان و در یک کلمه سوق دادن انسان به سعادت ابدی از جمله اهداف امامان معصوم (ع) است.


وی تصریح کرد: اهل‌بیت (ع) تجلی انوار الهی هستند و در راستای انجام‌وظیفه الهی خود همگی از روح و هدف واحدی برخوردار بودند.


یوسفی در پایان خاطرنشان کرد: امامت امامان معصوم (ع) سنگری مستحکم برای حفظ و تداوم رسالت پیامبر (ص) بود چراکه در حقیقت اگر تلاش امامان معصوم (ع) نبود امروزه هیچ اثری از اسلام حقیقی و اسلام ناب محمدی نبود.
 

ارسال دیدگاه