تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۲۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برای دنیا نظام جمهوری اسلامی و تمسک مردم به این نظام مطرح است

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای دنیا مسئله جناحی مطرح نیست و برای آنها نظام جمهوری اسلامی مطرح است و آیا اینکه هنوز مردم برای حل مشکلات‌شان تمسک به این نظام می‌کنند و یا از این راه‌های دیگر وارد می‌شوند تا پاسخ نیازهای خود را بگیرند.

به گزارش سیمرغ ما، محسن نریمان عصر امروز در جشن بزرگ حماسه حضور مردم سیمرغ از حضور مردم و رقم زدن شکوه حماسه دیگر توسط ملت شریف ایران ابراز خوشحالی کرد و گفت: حضور گسترده مردم همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند: مشت محکمی بر دهان استکبار بوده است.


وی افزود: برای دنیا مسئله جناحی مطرح نیست و برای آن‌ها نظام جمهوری اسلامی مطرح است و آیا اینکه هنوز مردم برای حل مشکلاتشان تمسک به این نظام می‌کنند و یا از این راه‌های دیگر وارد می‌شوند تا پاسخ نیازهای خود را بگیرند.


معاون وزیر مسکن و شهرسازی بابیان اینکه این مسئله در هفتم اسفند نشان داده شد، اظهار کرد: مردم همچنان دل‌بسته به این نظام هستند و در میان ضوابط و مقررات نظام جمهوری اسلامی مطالبات خود را جست‌وجو می‌کنند و آن‌گونه حماسه می‌آفرینند و حضور بسیار گسترده‌ای را در ایران اسلامی به نمایش می‌گذارند.


وی در ادامه خطاب به نمایندگانی که اولین تجربه حضور در مجلس رادارند گفت: این چهار سال به‌سرعت می‌گذرد و امروز با صحبت‌ها، ارائه برنامه‌ها و حرف‌های خود توانستید به مجلس راه پیدا کنید اما در چهار سال بعد دیگر صحبت‌ها ملاک ارزیابی نیست و مردم عملکرد را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.


این مسئول در پایان گفت: پشتوانه حضور در مجلس بعدی عملکرد نمایندگان انتخاب‌شده است باید عملکرد برتری را از خود نشان دهید.
 

ارسال دیدگاه