تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید شهردار و اعضای شورای شهر کیاکلا از ستادهای انتخاباتی

شهردار و اعضای شورای شهر کیاکلا با یک حرکت نو در جهت پرشورتر برگزار شدن انتخابات از تمام ستادهای انتخاباتی بازدید کردند.

به گزارش سیمرغ ما، کمتر از ۴۲ ساعت دیگر به شروع تورنمنت بزرگ دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مانده است و ستادهای انتخاباتی کاندیداها در آخرین روز قانونی تبلیغات انتخابات در حال تلاش و کوشش هستند.

 

مسئولان استانی، شهرستانی و شهری نیز با بازدید از ستادهای مختلف ضمن بازدید از فعالیت‌های انتخاباتی تذکرات لازم را نیز به مسئولان ستادها ابلاغ می‌کنند.

 

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کیاکلا بعد از ظهر امروز با یک حرکت نو در جهت پرشورتر برگزار شدن انتخابات از تمام ستادهای انتخاباتی بازدید به عمل آوردند و در جریان فعالیت، برنامه و روند انتخاباتی ستادها قرار گرفتند.

 

شهردار کیاکلا در بازدید از ستادهای انتخاباتی کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری به هر چه پرشورتر برگزار شدن انتخابات، خاطرنشان کرد: مسئولان ستادهای انتخاباتی دقت لازم را به قوانین وضع‌شده در رابطه با تبلیغات داشته باشند.

 

رامین فرشیدفر ادامه داد: مسئولان ستاد انتخاباتی تذکرات لازم را در این باره به اعضای ستاد خود داده و از محل‌های تعیین‌شده برای نصب پوستر و تراکت‌های تبلیغاتی کاندیدای مورد حمایت خود استفاده کنند.

 

شهردار کیاکلا ضمن تشکر از ستادهایی که به قانون احترام گذاشته‌اند، گفت: افرادی که توسط شورای نگهبان تأیید شده‌اند، جزو کاندیداهای اصلح هستند و اعضای ستادهای انتخاباتی نیز تلاش کنند در راستای اجرای قوانین فرد مورد نظر خود را معرفی کرده و مردم را به شرکت در این انتخابات دعوت کنند تا مثل همیشه شاهد حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رای باشیم.

 

به گزارش سیمرغ ما، این بازدید دو ساعت به طول انجامید و از ستادهای انتخاباتی حدفاصل میدان شهید کشوری تا چهار راه شهرک که به نوعی هسته حضور تمام ستادهای انتخاباتی شهرستان است و تمام ستادهای کاندیداها در این مسیر قرار دارد، بازدید به عمل آمد.

ارسال دیدگاه