تاریخ : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ - ۲۳:۱۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باید مراقب نفوذ در مجلس شورای اسلامی بود

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به اینکه در مجلس شورای اسلامی نیز باید مراقب نفوذ بود، گفت: مردم شخصیت‌های دلسوز، خدمت‌گزار و ولایتمدار را برای ورود به این عرصه انتخاب کنند.

به گزارش سیمرغ ما، آیت‌الله نورالله طبرسی در جمع علما، روحانیون، اصناف و مردم این شهرستان ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، اظهار کرد: در طول تاریخ دو گروه در رابطه باخدا باهم دعوا دارند که یک گروه شیعیان و گروه دیگر بنی‌امیه است که امام حسین (ع) امام صادق (ع) نیز در مورد این گروه دو گروه سخنانی را فرموده‌اند.

 

وی افزود: شیعیان می‌گویند خدا هست و راست می‌گوید اما بنی‌امیه می‌گوید خدا هست اما دروغ می‌گوید و این اختلاف و نزاع در دنیا است و وجود دارد.

 

نماینده ولی‌فقیه در مازندران بابیان اینکه ما در معرض یک آزمایش قرار داریم، تصریح کرد: ۸ سال دفاع مقدس را پشت سر گذاشتیم و جرم ما فقط پیروی و اطاعت از خدا بود.

 

وی با اشاره بر اینکه تلویزیون و رادیوی بیگانه هیچ حقی برای تکلیف قائل شدن بر ما ندارند که به چه کسی رأی دهیم و به چه کسی رأی ندهم، افزود: حضور مردم در انتخابات بر اساس انجام‌وظیفه و تکلیف است و این حضور باعث عصبانیت دشمن می‌شود.

 

طبرسی بابیان اینکه به برکت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بیداری اسلامی اتفاق افتاد و ۶ دیکتاتوری ساقط شد، خاطرنشان کرد: کشورهایی مثل مصر و لیبی به دلیل نداشتن ولی‌فقیه و رهبر نتوانستند انقلاب خود را نگه‌دارند.

 

وی به حساسیت دشمن به نمایندگان ولی‌فقیه اشاره کرد و بیان داشت: دشمن نمی‌خواهد که رهبری و ولایت‌فقیه وجود داشته باشد و برای این کار ابتدا قصد از بین بردن شاخه‌های این درخت را دارد.

 

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با اشاره به اینکه در مجلس شورای اسلامی نیز باید مراقب نفوذ بود، خاطرنشان کرد: مردم شخصیت‌های دلسوز، خدمت‌گزار و ولایتمدار را برای ورود به این عرصه انتخاب کنند.

 

این مسئول در پایان گفت: هفت اسفند به‌گونه‌ای رفتار کنیم و یک‌بار دیگر به دشمنان و بدخواهان انقلاب و نظام نشان دهیم که چگونه از حریم پاک انقلاب و رهبری دفاع می‌کنیم.

 

به گزارش سیمرغ ما، نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران، در ادامه سفر خود به شهرستان سیمرغ با خانواده شهیدان علی‌اصغر صالح نژاد، صمصام طور و موسی اسماعیلی دیدار و به گفت‌وگو پرداختند.

ارسال دیدگاه