تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیش‌بینی ۳۱ شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات در سیمرغ

فرماندار سیمرغ گفت: برای برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سیمرغ تعداد ۳۱ شعبه توسط هیئت اجرایی پیش‌بینی‌شده است.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از روابط عمومی فرمانداری این شهرستان، فرج‌اله یداله‌پور در جمع اعضای شعب اخذ رأی شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: انتخابات فرایندی است چندماهه که همه عوامل اجرایی و نظارتی باید در طول این مدت در حفظ این امانت کوشا باشند.

 

وی افزود: برای برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سیمرغ تعداد ۳۱ شعبه توسط هیئت اجرایی پیش‌بینی‌شده که از این تعداد یک شعبه به‌صورت سیار است و درمجموع تعداد ۶۰۰ نفر عوامل اجرایی، نظارت، بازرس و انتظامی در انتخابات دخیل می‌باشند.

 

فرماندار شهرستان سیمرغ مهم‌ترین مسئله را حضور حداکثری مردم در انتخابات دانست و گفت: همه ما باید تلاش نماییم که همانند ادوار گذشته این امر محقق شود تا بار دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در ۷ اسفند در جهان به نمایش درآید.

 

c110

 

وی ادامه داد: باید تلاش شود تا با رقابت سالم، امنیت و سلامت انتخابات تأمین و خدشه‌ای در برگزاری فرایند انتخابات وارد نگردد.

 

c109

 

نماینده عالی دولت بابیان اینکه تعداد ۲۵ داوطلب نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی حضور دارند، اظهار کرد: نکته حائز اهمیت در بحث رقابت سالم، اخلاق‌مداری کاندیداها و طرفدارانشان است.

 

ارسال دیدگاه