تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور حداکثری و دشمن‌شکن در انتخابات عامل ماندگاری نظام و انقلاب است

امام‌ جمعه موقت سیمرغ یکی از عوامل ماندگاری نظام و انقلاب را شرکت فعال در انتخابات دانست و بیان داشت: حضور ما باید حضوری حداکثری و دشمن‌شکن باشد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام عیسی اسماعیلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: موضوع اصلی که در هفته آینده با آن روبه‌رو هستیم انتخابات بزرگ مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است.

 

امام‌ جمعه موقت سیمرغ با اشاره به اینکه دشمنی و نقشه دشمن در طول تاریخ بر دو محور اختلاف‌افکنی و نفوذ بوده است، بیان کرد: در بحث اختلاف‌افکنی به شعار استعمار پیر انگلیس می‌رسیم که می‌گفت: اختلاف بینداز و حکومت کن.

 

اسماعیلی با بیان اینکه مصداق بارز این موضوع فتنه سال ۸۸ است که توسط دشمن ایجاد شد، تبیین کرد: دومین موضوعی که مورد توجه قرار دارد این است که امروز دشمن مشاهده کرده که جنگ سخت در نظام جهانی کاربردی ندارد.

 

وی ادامه داد: نکته اصلی که مورد توجه مقام معظم رهبری است بحث نفوذ دشمن است، بنابراین باید نسبت به این موضوع توجه داشته باشیم و جلوی آن را بگیریم.

 

امام‌ جمعه موقت سیمرغ با اشاره به اینکه دشمن می‌خواهد عوامل ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از ما بگیرد، تصریح کرد: ما همیشه در حال تکامل و حرکت هستیم و امروز وضعیت نظام جمهوری اسلامی ایران صدها بلکه هزاران برابر از هر جهت برتر و بالاتر است.

 

وی عنوان کرد: ما همیشه در حال پیشروی بوده‌ایم و هستیم و دست‌هایی از پس پرده هدایت‌کننده انقلاب اسلامی است و خواهد بود و آن‌ هم وجود مبارک ولی‌عصر (عج) است.

 

اسماعیلی با بیان اینکه ما نیز باید در این زمینه حرکت داشته باشیم، اظهار کرد: اگر ساکن بمانیم آن نیکی، خیرات، برکات و امدادهای غیبی به سراغ ما نمی‌آید.

 

وی یکی از عوامل ماندگاری نظام و انقلاب را شرکت فعال در انتخابات دانست و بیان داشت: حضور ما باید حضوری حداکثری و دشمن‌شکن باشد.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: چشم طمع آمریکا به انقلاب اسلامی دوخته‌ شده است و رادیو BBC نیز در حال خط دادن و تبلیغ کردن است که به چه کسی رأی دهید و به چه کسی رأی ندهید.

 

وی افزود: این‌ها فکر کرده‌اند دوران رضاشاه و محمدرضا شاه است که هرکسی بخواهد رئیس‌جمهور و نماینده مجلس شود؛ چنین چیزی نیست و در روز هفتم اسفند جواب دندان‌شکن ملت ایران را خواهند دید.

 

امام‌ جمعه موقت سیمرغ با اشاره به اینکه ملاک و معیار این نیست چه شخصی با چه گرایشی به مجلس راه پیدا کند، اظهار کرد: هرکس که به مجلس راه‌یافته باید خادم و خدمتگزار نظام و انقلاب باشد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه با ورود به برخی شهرها متأثر می‌شوم، اظهار کرد: برخی کاندیداها حتی تا ۲۰۰ تیر چراغ‌برق عکس و بنر خود را نصب‌ کرده‌اند، این عمل اسراف است و اشکال دارد.

 

وی ادامه داد: هر شب برنامه‌های مختلف، پذیرایی شام و برنامه‌های خاص و ویژه تا چهار رأی بیشتر به دست آورید، خوب یک سئوال پیش می‌آید کسی که از این طریق به مجلس راه یابد آیا فردا خدمتگزار مردم می‌شود منظور من به شهر خودمان نیست و همه‌جا شاهد این موضوع هستیم.

 

امام‌ جمعه موقت سیمرغ با بیان اینکه برخی معیارها، سرمایه‌داری است، خاطرنشان کرد: به قول برخی که صحبت از پول‌های کثیف می‌کنند نکند آن پول‌ها باشد که به اینجا می‌آید.

 

وی افزود: از افرادی که دم از مشکل اقتصادی می‌زنند باید پرسید این پول‌ها و هزینه‌هایی که در انتخابات مصرف می‌شود از کجا می‌آید.

 

اسماعیلی در پایان گفت: حضرت زهرا(س) اولین شهیده راه ولایت و امام است و با توجه به اینکه در ایام انتخابات قرار داریم بزرگداشت و نکوداشت ایام فاطمیه نباید فراموش‌ شده و باید به نحو احسن برگزار شود.

ارسال دیدگاه