تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سند راهبردی آموزش و پروش سیمرغ تعریف شود

معاون فرماندار سیمرغ گفت: سند راهبردی شهرستان نیز با توجه به شرایط منطقه، شرایط اقلیمی و بافت جمعیتی نیز باید تعریف شود و در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش سیمرغ ما، مجتبی حبیب‌نژاد عصر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: سند راهبردی ادارات آموزش‌وپرورش تعریف‌شده است و همه دارات آموزش‌وپرورش از آن به‌عنوان دستور کار استفاده می‌کنند.

 

وی افزود: سند راهبردی شهرستان نیز با توجه به شرایط منطقه، شرایط اقلیمی و بافت جمعیتی نیز باید تعریف شود و در دستور کار قرار گیرد.

 

معاون فرماندار شهرستان سیمرغ بابیان اینکه این شهرستان نیازمند دیدگاه ویژه است و از هر حیث باید به آن کمک شود، تصریح کرد: شهرستانی که پرورش‌دهنده شهدای بارز کشور مثل شهید کشوری و شهید صمصام طور است، باید به حرمت خون این شهدای عزیز مسئولین تمام توانشان را برای توسعه همه‌جانبه این شهرستان به‌خصوص بحث آموزش‌وپرورش قرار دهند.

 

وی در ادامه ضمن تشکر از مدیریت شهری، گفت: شهرداری مساعدت لازم برای سرویس مدرسه استثنایی شهرستان را انجام دهد همچنین مجمع خیرین نیز می‌تواند کمک‌کار این موضوع باشد.

 

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه مصوبات جلسات شورای آموزش‌وپرورش باید عملیاتی شود، خاطرنشان کرد: صرف برگزاری جلسه و صحبت کردن نیست و این جلسات باید خروجی داشته باشد.

 

وی در پایان گفت: برای توسعه شورای آموزش‌وپرورش باید قدم‌های مثمر ثمری و تأثیرگذار برداشته شود.

ارسال دیدگاه