تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باید به کمیت و کیفیت تحصیلی دانش‌آموزان توجه شود

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با تأکید بر اینکه باید به کمیت و کیفیت تحصیلی دانش‌آموزان توجه شود، گفت: کیفیت و کمیت تحصیلی در بعضی نقاط فدای مسائل دیگر می‌شود و متأسفانه در دانشگاه‌ها نیز گاها شاهد این موضوع هستیم.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی عصر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: امتیاز جامعه ما وحدت، کنار هم بودن و یکدل بودن است.

 

وی افزود: پایه و ستون انقلاب نیز همین وحدت و کنار هم بودن است و امیدواریم خداوند به همه توفیق تشخصی انجام‌وظیفه و عمل عنایت بفرماید.

 

امام‌جمعه شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه در پایان سال قرار داریم و باید به فکر خانواده‌های کم‌بضاعت و بی‌بضاعت باشیم، تصریح کرد: عده‌ای از خانواده‌ها به دلیل نداشتن امکانات فرزندانشان در داخل و خارج مدارس دچار مشکلات اقتصادی هستند.

 

وی ادامه داد: مسئولین شهرستانی و مدیران مدارس باید کمک و مساعدت نسبت به این دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان داشته باشند.

 

این مسئول با تأکید بر اینکه باید به کمیت و کیفیت تحصیلی دانش‌آموزان توجه شود، خاطرنشان کرد: کیفیت و کمیت تحصیلی در بعضی نقاط فدای مسائل دیگر می‌شود و متأسفانه در دانشگاه‌ها نیز گاها شاهد این موضوع هستیم.

 

وی افزود: زمانی ورود به دانشگاه‌ها سخت بود ولی امروز ورود به دانشگاه و فارغ‌التحصیل شدن راحت است و ما نیز باید با خروجی قوی ستون استقلال ملت را محکم کنیم.

 

یوسفی در پایان گفت: باید در این زمینه بیشتر کارکنیم و در پیگیری‌ها و باز‌رسی‌ها دقت بیشتری به خرج دهیم.

ارسال دیدگاه