تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

محدودیتی برای توزیع میوه شب عید در سه شهرستان قائم‌شهر، سیمرغ و جویبار وجود ندارد

رئیس شبکه تعاون روستایی سیمرغ گفت: سال جاری با توجه به اینکه وضعیت پرتقال نسبت به سال گذشته بسیار بهتر است ازنظر میزان تأمین میوه شب عید هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

به گزارش سیمرغ ما، داود خدادوست عصر امروز در هفتمین جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: یکی از مباحثی که در سال جاری پیگیر آن بودیم خرید مرکبات بود که خوشبختانه تا امروز شهرستان‌های قائم‌شهر، سیمرغ و جویبار نسبت به دو سال قبل بسیار خوب عمل کرده است.

 

وی افزود: در سال قبل حدود ۴ هزار تن قرارداد ما بوده است که توانستیم ۴۵۰۰ تن تحویل دهیم و در سال جاری نیز توانستیم خوب عمل کنیم.

 

رئیس شبکه تعاون روستایی سیمرغ بابیان اینکه در سال جاری یکی از مباحث مهم موضوع میوه‌های شب عید است، تصریح کرد: یک مرکز توزیع میوه شب عید در شهرستان سیمرغ در نظر گرفته‌شده است.

 

وی ادامه داد: سال جاری با توجه به اینکه وضعیت پرتقال نسبت به سال گذشته بسیار بهتر است ازنظر میزان تأمین میوه شب عید هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

 

خدادوست خاطرنشان کرد: سهمیه‌ای که سال جاری برای سه شهرستان در نظر گرفته‌شده است حدود ۴۰ تن است که اگر بازار کشش بیشتر از این مقدار را داشته باشد محدودیتی برای توزیع وجود ندارد.

ارسال دیدگاه