تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولین گوش به فرمان امام زمان خود باشند/فرمان‌های ولی امر بالاتر از قوانین قرار دارد/انقلاب و اهداف انقلاب فراموش نشود

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه نباید انقلاب و اهداف انقلاب را فراموش کنیم، گفت: نباید تله‌های دوران پسابرجام ما را خانه‌نشین کند.

به گزارش سیمرغ ما، مردم و مسئولان شهرستان سیمرغ در ۲۲ بهمن ۹۴ بار دیگر حماسه‌ای دیگر متفاوت خلق کردند و با وحدت و انسجام با آرمان‌های انقلاب و رهبری تجدید بیعت کردند.

 

همه آحاد مردم باهم یکدل و متحد درصحنه حاضرشده و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.

 

جوانان دیار سیمرغ نیز در این راهپیمایی ثابت کردند که باغیرت، شهامت و رشادت، پاسدار همیشگی انقلاب اسلامی هستند و هرگز تن به ذلت و سلطه استکبار نمی‌دهند.

 

امروز همه آمدند تا بگویند این انقلاب و نظام را دوست داریم و از آن تا پای جان پاسداری می‌کنیم.

 

سخنران پایانی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری شهرستان سیمرغ حسین خدادادی از اساتید دانشگاه و یادگاران ۸ سال دفاع مقدس بوده است.

 

IMG_6618

 

خدادادی در سخنرانی پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن با اشاره به اینکه بعد از ۳۷ سال صدای انقلاب از کشورهای مختلف جهان به گوش می‌رسد، اظهار کرد: هر انقلاب را اهدافش می‌شناسند.

 

وی آزادگی، دفاع از مظلوم، عدالت، رفع فقر و بیکاری در جامعه، استقلال، مقابله با تجمل‌گرایی، اسلامی کردن مدیران کشور و ایجاد روحیه شهادت‌طلبی را از اهداف انقلاب اسلامی دانست.

 

این استاد دانشگاه بابیان اینکه امام راحل برای رسیدن به این اهداف سه کار را لازم دانسته است، تصریح کرد: رفتن شاه از ایران، نابودی اسرائیل و نشستن آمریکا در سر جای خود سه هدف امام راحل بوده است.

 

وی افزود: همه کارهایی که ما انجام می‌دهیم برای این است که زمینه را برای حکومت حضرت مهدی (عج) آماده کنیم.

 

این یادگار دفاع مقدس خاطرنشان کرد: اینکه شاه باید یعنی اینکه تجمل، ظلم و روحیه شاهی گری باید نابود شود.

 

وی ادامه داد: همان‌طور که امام راحل فرمودند: اسرائیل باید نابود شود و نابودی اسرائیل مردان خاص خودش را برای رویارویی می‌طلبد.

 

IMG_6644

 

خدادادی بابیان اینکه آمریکا باید سر جای خود بنشیند، گفت: این موضوع باید با برنامه‌ریزی انجام شود و استکبار را با تمام قدرت باید سر جای خود نشاند.

 

وی افزود: ۳۷ سال از عمر انقلاب را پشت سر گذاشته‌ایم و دستاوردهایی خوبی را نیز داشته‌ایم البته در کنار این دستاوردها آسیب‌هایی را هم داشته‌ایم که باید رفع شود.

 

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به بصیرت داریم، تصریح کرد: باید از درجا زدن خواص بی‌بصیرت در تاریخ انقلاب درس گرفت.

 

وی در ادامه با زدن مثالی از لزوم بصیرت در امروز، گفت: در طول انقلاب شاهد این موضوع بوده‌ایم که بعضی از طرفداران جبهه حق آن را به جبهه باطل فروختند که برای شناخت این افراد باید بصیرت داشته باشیم.

 

این یادگار دفاع مقدس خاطرنشان کرد: افرادی که در تاریخ اسلام تلاش کردند تحلیلی غیر از ولایت و پیامبر را در آن زمان و امام راحل و مقام معظم رهبری را در این زمان داشته باشند ولایت را نشناخته‌اند.

 

وی افزود: ولی‌فقیه به دنبال مسامحه از اصل انقلاب نیست و باید این پنبه‌های خالی را گوششان درآورند چراکه تا زمانی که رهبر معظم انقلاب زنده هستند راه اسلام محمدی را نشان می‌دهد و حتماً آن را دنبال می‌کنند.

 

خدادادی بابیان اینکه فشار خیلی زیادی بر روی مقام معظم رهبری بوده است، تصریح کرد: ای مردم بدانی بعضی‌ها به دنبال این هستند که بگویند خبرگان پنجم رهبر ساز است و به دنبال درست کردن شخصی برای رهبری هستند.

 

IMG_6626

 

وی ادامه داد: خود آقا فرموده‌اند: «رهبری که می‌خواهید دنبالش باشید باید ضد آمریکا، ضد همه جنایت‌کاران و ظالمان تاریخ باشید چراکه او نمی‌تواند تسامح را بپذیرد، رهبری مثل پدری است که تا آخرین لحظه دوست دارد همه فرزندان خود را تا پای انقلاب و پایان کار ببرد.

 

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه هجمه‌های زیادی متوجه رأس ناظم و ولایت‌فقیه است، اظهار کرد: ما با ولایت زنده‌ایم و تا با ولایت هستیم زنده‌ایم و هر آنکه سایه ولایت از سر ما کنار برود دنیای ما به دنیای مرده بدل می‌شود.

 

وی افزود: آن‌هایی که می‌گویند برخی از ساختارهای ولایت از کجا آمده است باید بدانند چه خودآگاه و چه ناخودآگاه ولایت را مورد هدف قرار داده است.

 

این یادگار دفاع مقدس خاطرنشان کرد: آن‌هایی که تزریق سبک زدگی غربی را در برنامه‌های خبری و تبلیغاتشان به جامعه اسلامی دارند بدانند که از جامعه ما بیگانه و در حال خیانت به خون شهیدان هستند.

 

وی تصریح کرد: دشمن با تمام قوا همه فضا را در دست گرفته و امروز همه خانه‌های ما مورد هدف دشمن قرارگرفته است.

 

خدادادی بابیان اینکه هر شهر را به شهدای آن شهر می‌شناسند، خاطرنشان کرد: امروز شهرستان سیمرغ را نیز به مرد بزرگی چون شهید کشوری می‌شناسند.

 

وی ادامه داد: من بارها از خود پرسیده‌ام که این خلبانان چرا این‌گونه می‌جنگند که بعدها شهید ستاری جوابش را داد و گفت: خلبانان از کائنات زمین را جوری دیگر می‌بینند، شخصی که آن بالا است زمین را حقیر می‌بیند و در آن بالا کسی را جز خدا نمی‌بیند.

 

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه نباید انقلاب و اهداف انقلاب را فراموش کنیم، تصریح کرد: نباید تله‌های دوران پسابرجام ما را خانه‌نشین کند.

 

وی افزود: امروز انقلاب انتظاراتی دارد و باید سطحی‌نگری را کنار گذاشته و دوست و دشمن را بشناسید.

 

این یادگار دفاع مقدس خاطرنشان کرد: وقتی هر دولتی می‌آمد فکر می‌کردند شخص خاصی رئیس دولت است و امام زمان را نمی‌دیدند درصورتی‌که همه باید گوش‌به‌فرمان ولایت باشیم.

 

وی ادامه داد: قوانین برای ما هدف است اما بالاتر از قوانین، فرمان‌های ولی امر است و باید به خوبی به این فرامین عمل کنیم.

 

خدادادی در پایان گفت: اگر مسئولین نظام می‌خواهند خدا از آن‌ها راضی باشد باید گوش به صحبت‌های امام زمان خود دهند.

ارسال دیدگاه