تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئله نفود مهم است/جنگ امروز در داخل کشور است/مراقب چهره‌های سفید باشیم 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه یکی از مسائل مهم مسئله نفوذ است، گفت: حضرت آقا در رابطه با موضوع نفوذ می‌فرمایند: «ما این قضیه نفوذ را در مسئله برجام و پس از برجام مطرح کردیم و این خیلی مسئله مهمی است و مردم در باب انتخابات باید متوجه این باشند.»

به گزارش سیمرغ ما، سردار محمدحسین بابایی صبح امروز در همایش رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت شهرستان سیمرغ، ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای پیروزی انقلاب اسلامی، از حضور در جمع رزمندگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت ابراز خوشحالی کرد و گفت: این جمع، جمع ارزشمندی است و در این جمع می‌شود صحبت‌ها را بنیادی‌تر مطرح کرد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه سه عملیات آزادسازی خرمشهر، والفجر ۸ و کربلای ۵ سرنوشت جنگ را تغییر داد، تصریح کرد: برنامه‌ریزی آنهایی که قصد داشتند ایران را هفت‌روزه تصرف و آن را به پنج کشور کوچک تقسیم کنند به هم‌ریخت.

 

IMG_5907


*لوکوموتیوران این انقلاب امام زمان (عج) است


فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه همان دشمن دیروز ما امروز قصد داشت دو ماهه سوریه و عراق را تصرف کرده و آن را به سه کشور تقسیم کند و حتی نقشه تصرف یمن و نقشه‌های دیگر را نیز داشتند و دارند، اظهار کرد: این آیه قرآن «یرِیدُونَ لِیطْفِئُوا نُورَ اللَّـهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّـهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ» به همه ما آرامش می‌دهد.

 

وی در ادامه افزود: انقلاب ما در کلام رسول مکرم اسلام، امام محمدباقر (ع)، امام موسی‌کاظم (ع) و امام حسن عسکری (ع) پیش‌بینی‌شده است و حتی در کلام امام موسی‌کاظم (ع) اسم قوم هم آورده شد و می‌توانیم انقلاب اسلامی ایران را به یک قطار عظیم با یک لوکوموتیو قوی تشبیه کنیم که لوکوموتیوران این انقلاب امام زمان (عج) است و این لوکوموتیو را باقدرت به سمت یک هدف هدایت می‌کند و در بین مسیر نیز ایستگاه‌هایی وجود دارد که یک عده‌ای عیش و نوش دنیا آن‌ها را اسیر می‌کند و از قطار پیاده می‌شوند و عده‌ای دیگر نیز سوار این قطار می‌شوند و خوشا به حال آن‌کسانی که تا آخر سوار این قطار بمانند.

 

 بابایی با اشاره به اینکه امروز بعد از گذشت ۳۷ سال از انقلاب فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشتیم و شاهد اتفاقات زیادی بوده‌ایم در ادامه با تأکید بر اینکه نباید در انتخاب اشتباه کنیم، اظهار کرد: باید اصل را قبول کنیم و فروعات را براساس اصل بسنجیم.

 

*ولایت‌فقیه شخص نیست

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه اصل امروز ما ولایت‌فقیه است، تصریح کرد: امروز باید افراد، افکار و اعمال افراد با میزان ولایت‌فقیه سنجیده شود.

 

IMG_5903

 

وی افزود: ولایت‌فقیه شخص نیست، دیروز امام روح‌الله، امروز امام سیدعلی و فردا شخص دیگری است اما همان‌طور که رسول مکرم اسلام مبعوث شدند و بعد از خود ۱۲ امام را معرفی کردند، امام دوازدهم نیز بعد از خود ائمه عادل را با معیار و نه با اسم معرفی کردند ما نیز تا ظهور حضرت طبیعت می‌کنیم و ادامه می‌دهیم.

 

بابایی با تأکید بر اینکه امروز همه دعواها بر سر موضوع ولایت‌فقیه است و بحث  اصلاح‌طلب، اصول‌گرا، چپ و راست همه بهانه است و همه بحث بر روی ولایت‌فقیه است، ادامه داد: به نظر دشمن آمد که با حاشیه راندن ولایت‌فقیه دردسرها تمام می‌شود اما باید بداند بدون ولایت‌فقیه تازه شروع دردسرها است.

 

 

*جنگ با آمریکا با پیروزی انقلاب شروع شد

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه از همان روزهای نخست انقلاب جنگ آمریکا با ما شروع شد، تصریح کرد: در ۸ سال دفاع مقدس ۵۵ کشور با ما جنگیدن و تمام قصدشان نابودی جمهوری اسلامی بود که این جنگ نیز با طراحی و هدایت آمریکا شکل گرفت اما دیدیم که اثری نداشت.

 

وی تصریح کرد: امروز تشیع در حال گسترش است و در مکان‌های مختلف از آسیای دور تا قلب آمریکا و جنوب آمریکا در حال گسترش است و قسمت‌هایی در کره زمین وجود دارد که حتی امام راحل و مقام معظم رهبری را ندیدند ولی اگر شما نام مقام معظم رهبری را بدون لقب «امام» به زبان بیاورید مورد هجوم‌شان قرار می‌گیرید.

 

بابایی با بیان اینکه این حرکت بنا به روایات معصومین بنا نیست که تمام بشود، اظهار کرد: امام محمدباقر (ع) در رابطه با این موضوع می‌فرمایند: نهضتی که شروع می‌شود آن‌قدر ادامه پیدا می‌کند که پرچم به دست صاحب‌پرچم سپرده می‌شود و بعدازاین نیز می‌فرماید: اگر من حضور داشتم خود را برای این قضیه حفظ می‌کردم که علما این حفظ کردن را حفظ کردن در خط صحیح می‌دانند.

 

*ایران قلب خاورمیانه است

 

وی با تأکید بر اینکه این انقلاب ماندگار است، خاطرنشان کرد: دشمن نقشه می‌کشید و وقتی نقشه‌هایش به سرانجام نرسید در سال ۱۹۹۷ بعد از ۵۰ سال مجدد آمریکا ۶۰ مستشار و مغز متفکر خود را جمع کرد و به آنها گفت؛ استراتژیک نوین آمریکا را بنویسید و در سال ۲۰۰۰ استراتژی جدید آمریکا ابلاغ شد.

 

IMG_5894


بابایی با شاره به اینکه یکی از نقاط مهم و راهبردی استراتژی آمریکا، تبدیل‌شدن این کشور به محور قدرت جهان است و اگر این اتفاق تا سال ۲۰۲۵ رخ ندهد فروپاشی آمریکا مانند شوروی اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: در این قسمت آمده است که آمریکا برای تبدیل‌شدن به محور قدرت جهان باید قلب جهان را تصرف کند.

 

وی ادامه داد: در ادامه نیز گفته‌شده که قلب جهان خاورمیانه است و تنها مانع تصرف قلب جهان ایران است.

 


 

*شکست در تغییر و برنامه‌ریزی برای فتنه

 


فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه بعد از مشخص شدن این نقطه دستورالعمل‌های فرعی نوشته شد، اظهار کرد: در دستورالعمل‌های فرعی آمده بود که باید تا سال ۱۳۸۴ انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران تغییر کند اما وقتی موفق به تغییر نشدند فتنه ۸۸ را طرح‌ریزی کردند.

 

وی افزود: راهبرد و تاکتیک آمریکایی‌ها حمله نظامی و انتقال نیرو به ایران نیست چرا که این موضوع قدیمی شده است در بحث استعمار فرانو باید توسط خود مردم مملکت را در اختیار آمریکا قرار بدهند.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه آمریکا در سال ۲۰۰۷ موضوعی به نام قدرت هوشمند را به تصویب رساند، تصریح کرد: قدرت هوشمند از چهار عنصر اجبار، اکراه، استخدام و مجذوب‌ سازی تشکیل‌شده است.

 

IMG_5941

 

وی ادامه داد: در سال ۲۰۰۰ اظهار کردند که تنها راه شکست ایران کشاندنش به پشت میز مذاکره است و موضوع هسته‌ای را بهانه قراردادند و گفتند ایران را باید به‌پای میز مذاکره بکشانم و در مذاکرات موضوعات خود را تحمل‌کنیم و بعد از به نتیجه رسیدن مذاکره در یک فرایند ۱۰ تا ۱۵ ساله باید بتوانیم نگرش و انگیزه مردم ایران را متعادل کنیم و آنها را به سمت زندگی عادی بکشانیم.

 

*شتر در خواب بیند پنبه‌دانه

 


 بابایی با بیان اینکه وقتی برجام به تصویب رسید اوباما با حاضر شدن در تلویزیون گفت؛ که ما با دست آوردن این موفقیت امیدواریم در طی ۱۰ تا ۱۵ سال آینده در ایران تغییرات جدی را به وجود آوریم این مطالب همه‌چیزهایی است که به رئیس‌جمهور آمریکا دیکته می‌شود، البته ما به آنها می‌گوییم شتر در خواب بیند پنبه‌دانه.

 


فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه این طرح را قبل از انقلاب مصوب کرده بودند، تصریح کرد: همین آمریکایی‌ها بودند که قبل از انقلاب برنامه‌ریزی‌هایی داشتند و طبق اسنادی که در لانه جاسوسی پیدا شده بود آمریکا برنامه‌ریزی داشت که در صورت تغییر رژیم ابتدا از طریق جنگ‌ها داخلی، کودتا، تحریم و تحمیل جنگ از یک کشور دیگر به مقابله بپردازد اما ما با تقدیم این‌همه شهید ایستادیم.

 

*تحریم هوشمند دشمن جواب نداد

 

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز فرمودند امروز دشمنان جمهوری اسلامی ایران صف کشیدند و هدف‌شان جنگ اقتصادی با ما است، گفت: تحریم هوشمند دشمن جواب نداد چون این تحریم قرار بود در عرض دو تا سه سال باعث متلاشی شدن وضع ما شود.

 

IMG_5936


بابایی با بیان اینکه همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند: «هدف دشمن از تحریم این بود که مردم ما را خسته و دل‌زده کنند تا از نظام جدا شوند اما مردم ما با توجه به برخی مشکلات به‌نظام علاقه‌مند هستند، خاطر نشان کرد: دشمنان در بحث برجام کوتاه آمدند و اوباما در این رابطه گفته بود اگر ما کوتاه نمی‌آمدیم سازمان تحریم‌ها توسط کشورهای اروپایی و دیگر کشورها شکسته می‌شد.

 

* جنگ امروز در داخل کشور است

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه جنگ امروز ما در داخل کیاکلا، داخل استان و کشور است، تصریح کرد: باید حواس‌مان جمع باشد آتش توپخانه به کدام سمت است چرا که آمریکا به‌طور صریح اعلام کرده که ما مجلس بعد را می‌خواهیم.

 

وی افزود: آمریکایی‌ها بعد از مذاکرات هسته‌ای این دوره را دوره سخت‌گیری بر ایران نام‌گذاری کردند که مقام معظم رهبری در این زمینه فرموده‌اند: «مگر تا الآن سخت‌گیری نبوده؟ سخت‌تر از اینکه نمی‌شود.»

 

*مسئله نفود مهم است

 


فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه مقام معظم رهبری در رابطه با وظیفه ما برای ماندگاری انقلاب می‌فرمایند: «دو وظیفه یکی شرکت گسترده در انتخابات و  تلاش زیادبرای شرکت در انتخابات حتی آنهایی که انقلاب را قبول ندارند.» را جزو وظایف ما تعریف کردند، گفت: دومین مطلب درست انتخاب که حضرت آقا در رابطه با آن می‌فرمایند: «سلیقه‌ها می‌تواند مختلف باشد، عیبی ندارد اما همه سعی کنند درست انتخاب کنند، سعی‌مان را بکنیم ممکن است این سعی درست باشد و به نتیجه برسد، ممکن است سعی ما به نتیجه نرسد، غلط انتخاب کنیم عیبی ندارد خدای متعال از ما قبول خواهد کرد.»

 


 بابایی با بیان اینکه یکی از مسائل مهم مسئله نفوذ است، تصریح کرد: حضرت آقا در رابطه با موضوع نفوذ می‌فرمایند: «ما این قضیه نفوذ را در مسئله برجام و پس از برجام مطرح کردیم و این خیلی مسئله مهمی است و مردم در باب انتخابات باید متوجه این باشند.»

 

وی با اعلام اینکه بعضی‌ها می‌گویند این افرادی که شورای نگهبان تأیید می‌کند افراد صالحی نیستند؟ خوب سؤال درستی است که باید به آن جواب داده شود، خاطرنشان کرد: شورای نگهبان نمی‌آید صالح را معرفی کند بلکه شورای نگهبان می‌گوید این افراد صلاحیت‌ دارند در انتخابات شرکت کنند و صلاحیتی که ما می‌گوییم با این صلاحیت تفاوت دارد.

 

*مراقب چهره‌های سفید باشیم 

 


فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه ما داریم افرادی را که تا الآن ۳۷ سال از انقلاب گذشته آدم‌هایی هستند که رادارشان به سمت آمریکایی‌ها است ولی هیچ سندی از خودشان باقی نمی‌گذارند و به این افراد چهره‌های سفید می‌گویند، تصریح کرد: مردم در راه انتخابات باید خیلی مراقب چهره‌های سفید باشند و اگر فرض کنیم عنصر نفوذی وارد مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و یا وارد ارکان دیگر نظام شود مثل موریانه از داخل می‌جود و پایه‌ها را سست می‌کند و فرومی‌ریزد قضیه این‌جور است و مسئله نفوذ خیلی مهم است.

 

وی افزود: امروز روز حساسی است چرا که یک دستگاه پیگیر و یک جبهه فراگیر علیه انقلاب اسلامی مشغول به کار هستند، آمریکایی‌ها به این انتخابات چشم دوختند و در ایران به دنبال تحول‌اند ما نیز دنبال تحول هستیم اما تحول آنها ضد تحول ما است.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه موضوع امروز ما بحث چپ و راستی نیست، خاطرنشان کرد: امروز ما باید مراقب این موضوع باشیم که در مجلس شورای اسلامی تفکر پیرو ولایت‌فقیه حاکم باشد والا اگر تفکر دیگری وجود داشته باشد آن تفکر لیبرال دموکراسی است که هدایت انقلاب را به‌دست آمریکایی‌ها می‌دهد.

ارسال دیدگاه