تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح و کلنگ زنی سه پروژه در سطح شهرستان

در نهمین روز دهه فجر کلنگ زنی تعریض و بهسازی محور سیمرغ به جویبار با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار انجام شد.

به گزارش سیمرغ ما، در نهمین روز دهه فجر کلنگ زنی تعریض و بهسازی محور سیمرغ به جویبار با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار انجام شد.

 

این پروژه که یکی از مسیرهای پرتردد به مرکز استان به‌حساب می‌آید به طول ۴/۶ کیلومتر و با هزینه برآوردی حدود ۴۶ میلیارد ریال هزینه از محل اعتبارات ملی شروع به کارکرد.

 

IMG_0658

 

احداث و کلنگ زنی مرکز بهداشتی درمانی رکن‌کلا و نجارکلای جدید از توابع بخش مرکزی شهرستان سیمرغ نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی امروز شهرستان سیمرغ در ایام‌الله دهه فجر بود که با حضور علیرضا یونسی، فرهنگ بابامحمودی، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی، فرج‌اله یداله‌پور و تعدادی دیگر از مسئولین شهرستانی کار ساخت‌وساز آن شروع شد.

 

فرهنگ بابامحمودی قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی از حضور مردم و مسئولین در این افتتاحیه، اظهار کرد: پروژه جدید مرکز بهداشت و درمان روستای نجارکلا جدید با مبلغ یک میلیارد ریال و شروع به کار نموده و امروز کلنگ‌زنی این پروژه انجام می‌شود.

 

IMG_0646

این پروژه در بخش مرکزی سیمرغ و در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر و با زیربنای ۵۰۰ مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان شامل ساختمان و تجهیزات که از محل اعتبارات عمرانی تأمین می‌شود شروع به کارکرد.

 

این مرکز دارای آزمایشگاه، دندان‌پزشکی، بهداشت محیط، مرکز درمانی است که مرکز درمانی آن بیماران با بستری موقت را پوشش می‌دهد.

 

از دیگر پروژه‌های شبکه بهداشت شهرستان سیمرغ افتتاح و مستقل شدن شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بوده است.

 

پیش‌ازاین شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیمرغ زیر نظر قائم‌شهر بود که با پیگیری‌های انجام‌شده از امروز شبکه بهداشت سیمرغ مستقل به‌کار خود ادامه می‌دهد.

 

پروژه مستقل شده مرکز بهداشت سیمرغ بااعتبار بالغ‌بر ۵۶۰ میلیون تومان بازسازی و تجهیز شد که این مبلغ به‌صورت کامل از محل اعتبارات استانی تأمین‌شده است.

 

 

IMG_0640

 

محمود صفری‌خطیر در مراسم افتتاحیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیمرغ، گفت: با حضور خیرین گام‌های بزرگی در تکمیل خانه‌های بهداشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیمرغ برداشته‌شده است.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیمرغ با اشاره به همت و تلاش فرماندار در جهت مستقل شدن شبکه بهداشت این شهرستان، تصریح کرد: بدون همت و تلاش مسئولین شهرستان خیلی دیرتر شاهد این اتفاق می‌شدیم.

 

علیرضا یونسی در این مراسم با بیان اینکه یکی از خدمات و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بخش درمانی بود، تصریح کرد: باید قدر انقلاب اسلامی را دانست که به برکت خون شهدا گام‌های موثری را در این حوزه برداشته است.

 

IMG_0618

 

وی ادامه داد: چندین کشور باهم متحد شدند تا این انقلاب را ریشه کن نمایند اما به فضل الهی با حمایت مردم و رهبری امام راحل (ره) انقلاب پایدار ماند.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به برگزاری انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند امسال گفت: امروز مردم کسانی را می‌خواهند که صادق باشند و مشکلات مردم را حل نمایند.

 

یونسی تصریح کرد: نگاه دولت تدبیر و امید به معیشت مردم و حل مشکلات اقتصادی آنان است.

 

وی افزود: در حال حاظر مقداری از مشکلات بر‌طرف و مابقی نیز به لطف خدا در حال بر طرف شدن است.

 

این مسئول گفت: خدمت به مردم از وظایف دولتمردان هست و تا به حال تمام سعی ما بر این بود که این وظیفه را به نحو احسن به انجام برسانیم.

 

فرج‌اله یداله‌پور در آیین افتتاح شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران، در  رأس آقای دکتر جان بابایی تشکر می‌کنم که به قول‌های خود در زمینه مستقل نمودن شبکه بهداشت و درمان سیمرغ از قائم شهرعمل کرد.

 

IMG_0629

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: یکی از طرح‌های مهم دولت تدبیر و امید، اجرای طرح تحول نظام سلامت است که مورد استقبال و رضایت‌مندی مردم کشور ما قرار گرفت.

ارسال دیدگاه