تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید فرمانده ستاد هوانیروز از نمایشگاه صنعت هوانوردی در سیمرغ

فرمانده ستاد هوانیروز از نخستین نمایشگاه صنعت هوانوردی در سیمرغ مازندران بازدید کرد.

به گزارش سیمرغ ما، امیر سرتیپ دوم خلبان هوشنگ یاری صبح امروز با حضور در نخستین جشنواره ملی هوانوردی که در دانشگاه علمی کاربردی سیمرغ (سکان) برگزار شد، از نمایشگاه صنعت هوا و فضا و آخرین دستاوردهای این حوزه که تلفیقی از علم و صنعت است، بازدید کرد.

 

وی در این بازدید در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از برگزاری چنین جشنواره‌ای، گفت: تاکنون در سطح شهرستانی نمایشگاهی به این صورت نداشتیم که به‎صورت جشنواره‌ای برگزار شده و مورد استقبال قرار بگیرد.

 

فرمانده ستاد هوانیروز اظهار کرد: تلاش و زحمت دست‌اندرکاران این برنامه قابل ستایش است، کسانی که اهل هوانوردی هستند و یا علاقه به این رشته دارند با حضور در این نمایشگاه، هم دستاوردهای هوا فضا را می‌بینند و هم اگر سئوالاتی در این زمینه دارند را پرس‎وجو می‎کنند.

 

IMG_5125


به گزارش سیمرغ ما، صبح امروز و در سومین روز از جشنواره ملی هوانوردی پرواز پاراگلایدر انجام شد و قرار است بعدازظهر امروز نیز پرواز چند فروند هواپیمای فوق سبک در آسمان سیمرغ به نمایش درآید.

 

IMG_5152

 

در حال حاضر که نمایشگاه صنعت هوانوردی در سیمرغ به ساعات پایانی خود نزدیک می‎شود، شور و اشتیاق زیادی از سوی نسل جوان و نوجوان در فضای دانشگاه علمی و کاربردی به‌چشم می‌خورد، کودکان، نوجوانان و جوانان زیادی اعم از دختر و پسر از مدارس و دانشگاه‌های مختلف از نمایشگاه دستاوردهای صنعت هوانوردی جمهوری اسلامی ایران یادمان شهدای خلبان مازندران بازدید کردند و همچنان نیز ادامه دارد.

ارسال دیدگاه