تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۲۳:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تعامل و همکاری بین دستگاه‌ها عامل توسعه شهرستان

وی در پایان گفت: برای داشتن یک شهرستان آباد، بهتر و توسعه‌یافته نیاز به همکاری و همیاری همه دستگاه‌ها و تعامل بین مجموعه دستگاه‌های تأثیرگذار شهرستان است.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌الله یدالله‌پور در دیدار مسئولین ادارات شهرستان سیمرغ با امام‌جمعه این شهرستان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر با اشاره به اینکه دهه فجر، ایام تجدید میثاق ملت با انقلاب، امام انقلاب و رهبر انقلاب است، افزود: دهه فجر از مهم‌ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی ما است چرا که همه‌روزه‌ای این دهه در سرنوشت و پیروزی انقلاب تأثیرگذار بودند.

 

وی با بیان اینکه سه روز مهم تأثیرگذار در این دهه داریم، افزود: روز نخست دهه فجر یعنی روز ۱۲ بهمن که حضرت امام خمینی (ره) بعد از ۱۵ سال دوری از وطن به میهن عزیز اسلامی بازگشتند و توانستند رهبری انقلابی را به عهده بگیرند که امروز به عنوان الگوی کشورهای آزادی‌خواه دنیا است.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه ملت ایران نیز در روز ۱۲ بهمن در استقبال از حضرت امام سنگ تمام گذاشتند و بی‌نظیرترین استقبال را در کشور از حضرت امام به عمل آوردند، افزود: دومین روز مهم در ایام‌الله دهه فجر را روز ۱۹ بهمن معرفی کرد و این روز یکی از روزهای تاریخی و ماندنی انقلاب اسلامی ایران است چرا که این روز، روز پیوند ارتش با ملت بزرگ ایران است.

 

وی ادامه داد: در این روز پرسنل متعهد نیروی هوایی با حضور در مدرسه رفاه و اعلام بیعت با حضرت امام ضربات کوبنده و شکننده‌ای را به رژیم منحوس پهلوی وارد کردند و روز ۱۹ بهمن روز آغاز سست شدن پایه‌های حکومت شاه بود و منجر به پیروزی انقلاب شده است.

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه برنامه‌های متنوعی برای ایام‌الله دهه فجر پیش‌بینی‌شده است، خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ برنامه در طول این دهه در سطح شهرستان توسط دستگاه‌های مختلف اجرا می‎شود.

 

وی بیان کرد: در این دهه به برکت نظام جمهوری اسلامی و عملکرد خوب دستگاه‌های اجرایی شهرستان بهره‌برداری از ۱۲ پروژه را با هزینه ۵۸ میلیارد ریال در روزهای مختلف این دهه انجام می‌شود.

 

یدالله‌پور با اعلام اینکه کلنگ‌زنی چند پروژه مهم نیز در ایام‌الله دهه فجر در سطح شهرستان انجام می‌شود، خاطر نشان کرد: کلنگ‌زنی، تعریض و توسعه راه ارتباطی سیمرغ به جویبار و کلنگ‌زنی مرکز بهداشتی درمانی نجارکلا جدید از برنامه‌های این ایام است.

 

وی با اشاره به استقرار و استقلال شبکه بهداشت و درمان در شهرستان سیمرغ، خاطرنشان کرد: افتتاح اتاق اصناف نیز در این دهه مبارک انجام می‌شود و اتاق اصناف و مجموعه امور صنفی سیمرغ از قائم‌شهر جدا می‌شود.

 

فرماندار سیمرغ تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری تمامی ادارات شهرستان و عملکرد خوب همه دستگاه‌های اجرایی تا هفته دولت آینده شاهد افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های بیشتری در سطح شهرستان باشیم.

 

وی در پایان گفت: برای داشتن یک شهرستان آباد، بهتر و توسعه‌یافته نیاز به همکاری و همیاری همه دستگاه‌ها و تعامل بین مجموعه دستگاه‌های تأثیرگذار شهرستان است.

ارسال دیدگاه