تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشکلات امروز ناشی از فشارهای دشمنان جمهوری اسلامی است/دانش آموزان مدیران آینده و قشر تأثیرگذار جامعه هستند

فرماندار سیمرغ در پایان با اشاره به‌ روز هفتم اسفند و موضوع انتخابات گفت: دانش‌آموزان به‌عنوان قشر تأثیرگذار و مدیران آینده کشور می‌توانید تأثیر جدی داشته باشند.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌الله یدالله‌پور صبح امروز در مراسم برگزاری روز ورود امام و نواختن زنگ انقلاب در مدارس سیمرغ، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی و ۱۵۰ شهید این شهرستان، اظهار کرد: نواخته شدن زنگ انقلاب در لحظات تاریخی ورود حضرت امام به میهن اسلامی یک افتخار بزرگ و ارزشمند برای جامعه فرهنگی به‌‌ویژه دانش‌آموزان است.

 

وی ادامه داد: در این ایام و لحظات بود که حضرت امام راحل در روز ۱۲ بهمن سال ۵۷ پس از ۱۵ سال دوری از وطن بازگشتند و توانستند رهبری مردمی‌ترین انقلاب دنیا را از نزدیک بر عهده بگیرند.

 

IMG_0164

 

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا جمهوری اسلامی به اهداف عالی و آرمان‌ها و ارزش‌های مقدسی که برای آن شکل گرفت دست یابد و خدا را شاکریم که تابه‌حال این انقلاب و این نظام دستاوردهای بسیار خوبی برای مردم کشور ما داشت.

 

یدالله‌پور با اشاره به برخی از این دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی افزایش میزان سواد در کشور بود.

 

وی ادامه داد: تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بیش از ۵۵ درصد از جمعیت ۶ سال به بالای کشور از نعمت سواد محروم بودند اما امروز به برکت نظام و انقلاب بزرگ جمهوری اسلامی ایران رقم بی‌سوادی به کمتر از ۵ درصد رسیده است.

 

این مسئول دستاورد دیگر انقلاب اسلامی را رشد دانش پزشکی کشور دانست و تصریح کرد: تا قبل از انقلاب قالب پزشکان کشور از هندوستان، پاکستان و بنگلادش بوده‌اند و بیشتر مراکز درمانی کشور توسط پزشکان خارجی مدیریت می‌شد.

 

IMG_0155

 

وی افزود: خدا را شاکریم امروز مملکت ایران اسلامی از برکت این نظام مجموعه کادر پزشکی و درمانی بیمارستان‌های ما از نیروهای داخل کشور تأمین می‌شود ضمن اینکه بسیاری از پزشک‌های ماهر و باتجربه کشورهای مهم دنیا از نیروهای ایرانی هستند و این جزء افتخارات ماست.

 

فرماندار سیمرغ خاطرنشان کرد: با توجه دستاوردهایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته کاستی‌هایی مانند مشکل بیکاری و اقتصادی را داریم و کسی منکر این موضوعات نیست.

 

وی ادامه داد: همه باید بپذیریم که مشکلات امروز ناشی از فشارهای دشمنان جمهوری اسلامی است چراکه این کشورها نمی‌خواهند شاهد استقلال و آزادی ملت ایران باشند و فشارهای خود را از همان سال‌های اول انقلاب اسلامی شروع کرده و جنگ هشت ساله را نیز به ما تحمیل کردند و شهدای بسیاری را از ما گرفتند.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به‌ روز هفتم اسفند و موضوع انتخابات، اظهار کرد: دانش‌آموزان به‌عنوان قشر تأثیرگذار و مدیران آینده کشور می‌توانند تأثیر جدی داشته باشند.

 

این مسئول گفت: دانش‌آموزان با حضور خود در پای صندوق‌های رأی به‌دنبال انتخاب افراد دلسوز این نظام باشند که هدف‌شان رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال جامعه باشد.

ارسال دیدگاه