تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۹ - ۸:۱۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خدمت به مردم یکی از انواع عبادت‌ها است

امام جمعه سیمرغ، خطاب به مسئولان ادارات، خدمت به مردم را یکی از انواع عبادت‌ها دانست و اظهار کرد: این عبادت فقط با شرط کار برای خدا و کسب رضایت خداوند صحیح است.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی پنج‌شنبه‌شب در جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ، خطاب به مسئولان ادارات، خدمت به مردم را یکی از انواع عبادت‌ها دانست و اظهار کرد: این عبادت فقط با شرط کار برای خدا و کسب رضایت خداوند صحیح است.

 

امام جمعه سیمرغ از سفرهای رئیس جمهور به کشورهای اروپایی اظهار امیدواری کرد و افزود: ظاهر این سفرها صحبت‌های خوبی را نشان می‌دهد و امیدواریم رئیس جمهور در این مسئولیت سنگین موفق باشد.

 

وی ادامه داد: خبرهایی مبنی بر شیطنت‌های قدیمی آمریکا به گوش می‌رسد اما امیدواریم که کشورهای اروپایی سر عقل آمده و پاسخ مثبتی به این برخوردهای زیبا بدهند و ما بتوانیم نتیجه خوبی از برجام به‌دست آوریم.

 

یوسفی با بیان اینکه تنها یک رژیم را خط قرمز خود می‌دانیم، اظهار کرد: رئیس جمهور آمریکا در صحبت‌های خود گفته که ما دوستی خود را با رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهیم اما باید بگوییم این حمایت‌ها را در زمان شاه از سمت آمریکا دیده‌ایم اما وقتی مردم انقلابی آمدند و بعد از مرگ بر شاه گفتن فریاد مرگ بر آمریکا نیز سر دادند، دیدیم که حتی شاه را به‌عنوان مهمان نیز نپذیرفتند.

 

وی با اشاره به اینکه در نزدیکی ایام انتخابات قرار گرفته‌ایم، خاطرنشان کرد: در این ایام باید مراقب بود تا دین خود را برای کسی معامله نکنیم.

 

امام جمعه سیمرغ ادامه داد: در این ایام باید مراقب بود تا آثار عمل ما به‌گونه‌ای باشد که وجود مقدس امام عصر از ما راضی و خوشنود شوند.

 

یوسفی در پایان گفت: باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که در پایان کار انتخابات و رسیدن همه به سرمنزل مقصود، با خود بگوییم خدایا تو را شکر که من به تکلیف دینی خود عمل کرده‌ام.

ارسال دیدگاه