تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۹ - ۸:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهره‌برداری از ۱۲ پروژه در ایام‌الله دهه فجر

فرماندار شهرستان سیمرغ خبر از بهره‌برداری ۱۲ پروژه در ایام‌الله دهه فجر در سطح شهرستان داد و گفت: این پروژه‌ها با هزینه‌کرد بیش از ۵۸ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌الله یدالله‌پور پنج‌شنبه‌شب در جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: حماسه ششم بهمن مردم آمل، روز تاریخی و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

 

وی ادامه داد: در این روز مردم آمل با ایستادگی و مقاومت خود در برابر منافقین و کمونیست‌ها، با اهدای ۴۰ شهید توانستند توطئه‌های آنها را خنثی کرده و اجازه نفس کشیدن دشمنان نظام را در داخل شهر آمل ندهند، این مسئله به حدی اهمیت داشت که امام راحل در وصیت‌نامه سیاسی الهی خود به این حادثه اشاره کرده و فرمودند: «باید از مردم آمل تشکر کنیم.» و ما نیز این روز را گرامی می‌داریم و از شهادت، فداکاری و ایثار مردم آمل در این روز تاریخی تشکر می‌کنیم.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به نزدیکی ایام‌الله دهه فجر و روز ورود امام راحل بعد از ۱۵ سال دوری به وطن، تصریح کرد: ملت ایران با استقبال بی‌سابقه و کم‌نظیر، علاقه خود را به رهبر و بنیان‌گذار نظام و انقلاب اسلامی ایران ابراز کرده و هم در استقبال از امام و هم در بدرقه حضرت امام در روز ۱۴ خرداد سنگ تمام گذاشتند.

 

این مسئول بابیان اینکه در سال جاری سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم، خاطرنشان کرد: روز ۲۲ بهمن، روز بسیار مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است چراکه در این روز مبارزات ملت ایران به اوج خود رسیده و باعث شکل‌گیری انقلاب اسلامی شد.

 

یدالله‌پور ضمن ابراز امیدواری از استفاده صحیح از فرصت ایام‌الله دهه فجر برای انتقال آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب به نسل‌های سوم و چهارم بعد از انقلاب، اظهار کرد: این نسل هزینه‌هایی که برای پیروزی انقلاب پرداخت‌ شده را درک نکرده است.

 

وی افزود: این ایام فرصت خوبی برای استفاده از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران و بیان ارزش‌های انقلاب و نظام است و ما امیدواریم که همه دستگاه‌ها از این فرصت استفاده کرده و برنامه‌های متناسب با شأن نظام جمهوری اسلامی ایران در ایام‌الله دهه فجر را به اجرا درآورند.

 

فرماندار سیمرغ خبر از اجرای برنامه‌های مناسب در ایام‌الله دهه فجر داد و گفت: بیش از ۵۰ برنامه در حوزه‌های مختلف، فرهنگی، ورزشی، امور بانوان و بسیج در شهرستان اجرا می‌شود.

 

وی با اشاره به برنامه‌های اولین روز دهه فجر، تصریح کرد: در اولین روز از ایام دهه فجر زنگ انقلاب در مدارس شهرستان به صدا درخواهد آمد و بعد از آن نیز به دیدار امام جمعه محترم شهرستان رفته و نیز برای تجدید میثاق با شهدا در گلزار شهدا حضور پیدا می‌کنیم که در واقع آغازگر برنامه‌های دهه فجر شهرستان است.

 

فرماندار سیمرغ خبر از بهره‌برداری ۱۲ پروژه در ایام‌الله دهه فجر در سطح شهرستان داد و گفت: این پروژه‌ها با هزینه‌کرد بیش از ۵۸ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

این مسئول یکی دیگر از اتفاقات خوب این ایام را پیروزی بزرگ ملت ایران در افکار عمومی دنیا در رابطه با توافق هسته‌ای و به نتیجه رسیدن برجام و لغو همه تحریم‌های ظالمانه در پی این توافق دانست و خاطرنشان کرد: قطع‌نامه‌های ظالمانه صادرشده علیه جمهوری اسلامی ایران فشارهای زیادی به اقتصاد کشور وارد کرد.

 

وی تصریح کرد: باید خدا را شاکر باشم که برجام به فرجام رسیده و با مقاومت مردم تحریم‌ها برداشته شده و این پیروزی جز به برکت خون شهدای عزیز به‌ویژه شهدای هسته‌ای کشورمان محقق نشده است.

 

یدالله‌پور با اشاره به بازداشت و آزادسازی ۱۰ تفنگدار آمریکایی، این اتفاق را یک پیروزی مهم دانست و خاطرنشان کرد: این اتفاق می‌توانست مشکلاتی را ایجاد کند اما با هوشمندی و تدبیری که عزیزان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت امور خارجه به خرج دادند تبدیل به یک فرصت شده و اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران را در عرصه بین‌المللی به نمایش گذاشت.

 

وی اضافه کرد: این موضوع باعث تقویت موقعیت جمهوری اسلامی در آستانه به اجرا درآمدن بحث برجام شد که از این بابت باید از همه عزیزان سپاه پاسداران و فرزندان انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

 

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه در روز ۷ اسفند دو انتخابات مهم را  پیش‌رو داریم، اظهار کرد: همه دستگاه‌های شهرستان در این امر مهم باید کمک کنند تا بتوانیم این انتخابات را به نحو احسن در شهرستان برگزار کنیم.

 

این مسئول موضوع مهم را برگزاری انتخابات قانون‌مند، سالم و با حضور حداکثری مردم دانست و گفت: مشارکت حداکثری، رقابت حداکثری را نیز می‌طلبد.

 

وی گفت: پشتیبان تأمین امنیت و اقتدار کشور حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی است.

 

به گزارش سیمرغ ما، در جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ، حسین رحمانی به‌عنوان مسئول بسیج کارگران و کارمندان این شهرستان معرفی شد.

ارسال دیدگاه