تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بقاع متبرکه جای تبلیغات انتخاباتی نیست

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مساجد، بقاع متبرکه و پایگاه‌های مقاومت جای تبلیغات انتخاباتی نیست و اگر گزارشی به دست ما برسد برخورد جدی می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام ستار علیزاده پیش از ظهر امروز در جلسه آموزشی توجیهی کارشناسان فرهنگی اوقاف مازندران اظهار کرد: مهم‌ترین وظیفه سازمان اوقاف اجرای نیت واقفان خیراندیش است.

 

 

وی با بیان اینکه اوقاف در اجرای نیت واقفان حساسیت بالایی دارد و کارشناسان فرهنگی باید نسبت به آن دقت بیشتری داشته‌باشند، افزود: انحراف در اجرای نیت واقف به‌معنای خیانت به واقف و نیت موقوفه است.

 

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بر ایجاد حساسیت در انتخاب هیئت‌ امنای مساجد، بقاع متبرکه و امام‌زادگان تأکید کرد و ادامه داد: کارشناسان فرهنگی در انتخاب هیئت‌امنای بقاع متبرکه با فرماندهان پایگاه‌های مقاومت و سپاه همکاری کنند.

 

 

این مسئول اجرای برنامه‌های فرهنگی قرآنی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان را از مهم‌ترین عناوین عملکردی دانست و تصریح کرد: ترویج و تبلیغ فرهنگ وقف در سطح بقاع متبرکه نباید فراموش شود.

 

 

علیزاده با تأکید بر اینکه به فرد و شخص خاصی در اماکن متبرکه یا مساجد برای تبلیغات انتخاباتی نباید میدان داده‌شود، گفت: مساجد، بقاع متبرکه و پایگاه‌های مقاومت جای تبلیغات انتخاباتی نیست و اگر گزارشی به دست ما برسد برخورد جدی می‌شود.

 

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه