تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمینه تأمین امنیت شغلی دهیاران فراهم شود

نماینده ولی‌فقیه در مازندران گفت: زمینه تأمین امنیت شغلی دهیاران فراهم شود.

به گزارش سیمرغ ما، آیت‌الله نورالله طبرسی پیش از ظهر امروز در جمع دهیاران استان اظهار کرد: فعالیت دهیاران در سطح روستاهای استان بسیار ارزشمند است.

 

 

وی تصریح کرد: دهیاران وظیفه بسیار سنگین در سطح روستاهای استان مازندران دارند، به دلیل حضور ۴۵ درصد جمعیت استان در روستاها وظیفه این قشر در مازندران نسبت به دهیاران سایر نقاط کشور سنگین‌تر است.

 

 

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به نزدیک بودن ایام دهه فجر تأکید کرد: دهیاران در تبیین اهداف انقلاب اسلامی نقش بسیار برجسته‌ای دارند و با حضور دهیاران خدمات در روستاها به صورت مناسب‌تر ارائه می‌شود.

 

 

وی با اعلام اینکه دهیاران در پیشانی مشکلات و محرومیت‌ها حضور دارند، خاطرنشان کرد: مسئولان استانی باید نسبت به رفع دغدغه دهیاران در حد توان اقدام کنند.

 

 

طبرسی یادآور شد: دهیاران با وجود مشکلات و گرفتاری که دارند از امنیت شغلی مناسبی برخودار نیستند.

 

 

وی ادامه داد: طرح ساماندهی اشتغال دهیاران مورد توجه مسئولان قرار گیرد و این طور که شنیدیم این طرح توسط مجلس در حال رسیدگی است.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در مازندران خطاب به دهیاران افزود: شما حساسیت لازم فعالیت خودتان را به نمایندگان گزارش دهید تا این لایحه جذب دهیاران سریع‌تر در مجلس تعیین‌تکلیف شود.

 

 

طبرسی در ادامه به نزدیک بودن ایام انتخابات در کشور اشاره کرد و یادآور شد: دهیاران زمینه حضور حداکثری مردم روستاها را در انتخابات فراهم کنند.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در مازندران گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات به نوعی هشدار جدی به دشمنان درباره علاقه‌مندی مردم به نظام اسلامی است.

 

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه