تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳ - ۲۳:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایتخت آمریکا تعطیل شد!

طوفان و کولاک شدید در شرق آمریکا علاوه بر کشته شدن شش تن موجب لغو صدها پرواز هواپیماها و قطع برق بسیاری از مناطق این بخش از آمریکا شد.

به  گزارش سیمرغ ما، طوفان و کولاک شدید در شرق آمریکا علاوه بر کشته شدن شش تن موجب لغو صدها پرواز هواپیماها و قطع برق بسیاری از مناطق این بخش از آمریکا شد.

 

 

دست کم شش نفر تاکنون به علت برف و بوران و کولاک شدید در شرق آمریکا جان خود را از دست داده اند. 

 

 

طوفان سهمگین مناطق شرقی آمریکا را درهم نوردید و خسارت های فراوانی را بر سر راه خود بر جا گذاشت.  

 

 

این منبع افزود : تاکنون بیش از ۷۵۰۰ پرواز در شهرهای مختلف آمریکا لغو شده و واشنگتن دی سی، پایتخت این کشور به حالت تعطیل در آمده است. 

 

 

بیش از ۸۵ میلیون نفر در مسیر طوفان قرار دارند و برق دست کم ۱۲۰ هزار نفر قطع شده است.

 

 

مقام های محلی شهرهای فیلادلفیا، کارولینا، واشنگتن ، نیویورک ، بالتیمور، دیترویت و دیگر شهرهای بزرگ و کوچک به شهروندان هشدار داده اند در منازل خود بمانند و از تردد غیر ضرور بپرهیزند.

 

 

کولاک شدید به همراه برف و یخبندان ایالت های بخواشنگتن ، نیویورک ، کارولینا (جنوبی و شمالی) و دیگر بخش های شرقی را در آمریکا فراگرفته و در بیشتر این مناطق همه فعالیت های عادی اداره های دولتی و خصوصی تعطیل شده است.

 

 

طوفان سبب اعلام وضع فوق العاده در ایالتهای شرقی آمریکا شد.

 

 

 شبکه تلویزیونی سی ان ان اعلام کرد، طوفان سهمگین همراه با بارش شدید برف باعث اعلام وضع فوق العاده در ده ایالت شرقی آمریکا شده است . بارش شدید برف همچنان ادامه دارد. 

 

 

از شرق آمریکا را فراگرفته است. هشتاد و پنج میلیون آمریکایی در مسیر این طوفان سهمگین قرار دارند. در ده ایالت شرقی آمریکا وضع فوق العاده اعلام شده است. 

 

 

*یک فروند هواپیمای مسافری با ۱۷۹ مسافر هنگام فرود در فرودگاه بین‌‌المللی شیکاگو از باند خارج شد.

 

 

*شهردار واشنگتن دی سی هشدار داد پیامد طوفان سهمگینی که در راه است « مرگ و زندگی» است و انتظار می رود زودتر از پیش بینی های موجود وارد شهر شود.

 

 

انتهای پیام/بلاغ

ارسال دیدگاه