تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳ - ۲۳:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاله جوان به قهرمانی در لیگ والیبال فکر می‌کند/ مصدومیت بازیکنان تنها دغدغه‌ام است

سرمربی تیم والیبال کاله جوان مازندران گفت: به چیزی جزء قهرمانی در لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور فکر نمی‌کنم.

به گزارش سیمرغ ما به نقل از آوای‌شمال، احمد فتاح در حاشیه تمرین تیم والیبال کاله جوان مازندران برای شرکت در مرحله دوم رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال باشگاه‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال با اشاره به برد بازی آخر مقابل حریف سرسخت خود تیم سازمان عمران شهرداری ساری گفت: با توجه به تعداد مصدومان ما در این دیدار که دو بازیکن حتی در حین مسابقه نیز تعویض شدند، موفق به برد در شهرآورد مازندران شدیم.

 

وی افزود: تیم سازمان عمران شهرداری ساری از بازیکنان و کادر مجربی برخوردار بود اما با شناختی که از حریف داشتیم، موفق شدیم علاوه بر جبران شکست دیدار رفت، با کسب سه امتیاز این بازی صدرنشین گروه چهارم شویم.

 

سرمربی کاله جوان مازندران درباره دیدارهای آینده این تیم در مرحله بعد اظهار کرد: به احتمال زیاد دیدار بعدی ما با حریف کرمانی است و تمام تلاش خود را برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم پایانی به کار می‌بندیم.

 

فتاح در پایان با اشاره به آمادگی تیم کاله جوان مازندران گفت: به دنبال رفع مصدومیت‌های بازیکنان هستیم و امیدواریم با تیم کامل به ادامه رقابت‌ها بپردازیم زیرا به چیزی جزء قهرمانی در رقابت‌های امسال فکر نمی‌کنیم.

 

 

انتهای پیام/بلاغ

ارسال دیدگاه