تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرح جدید خودروسازان برای فروش/ اعلام پرداخت سود مشارکت ۲۸ درصد

رکود بازار خودرو و مشکل فروش خودروسازان باعث شد تا شرکت سایپا در طرحی جدید نسب به جذب سرمایه خریداران و پرداخت سود مشارکت ۲۸ درصد و فروش خودرو از این طریق اقدام کند.

به گزارش سیمرغ ما، بر اساس طرح جدید سایپا، مشتریان می‌توانند در زمان اقدام برای خرید انواع مدل‌های پراید ۱۹ میلیون تومان، انواع مدل‌های تیبا ۲۳ میلیون تومان، برلیانس H200 معادل ۳۸ میلیون تومان، آریو ۵۰ میلیون تومان، سراتو ۱۶۰۰ سی‌سی دستی ۷۳ میلیون تومان و سراتو ۲۰۰۰ اتوماتیک ۸۹ میلیون تومان پرداخت کنند و بقیه مبلغ خودرو را در زمان تحویل خودرو بپردازند.

 

در مقابل، شرکت سایپا بابت سود مشارکت خریداران، سود ۲۸ درصدی را به مبلغ پرداخت‌شده از سوی آنها اختصاص خواهد داد.

 

این طرح که در ۵ مدل طراحی شده، شامل تحویل ۳ ماهه، ۶ ماهه، ۹ ماهه، یک‌ساله و دو ساله می‌شود و خریداران در هر زمان نسبت به انصراف از خرید خود اقدام کنند، می‌توانند تا همان روز از سود مشارکت ۲۸ درصدی برخوردار شوند، البته از زمان اعلام انصراف، سود انصراف ۲۸ درصدی برای خریداران لحاظ می‌شود که به معنی آن خواهد بود که از زمان انصراف، سودی بابت مشارکت در فاصله زمانی انصراف و دریافت پول به خریداران تعلق نخواهد گرفت.

 

به گفته مهدی جمالی، مدیر عامل گروه سایپا این طرح که با عنوان اتوخدمت سایپا به مشتریان ارائه خواهد شد، به منافع مشتریان توجه داشته و یک طرح منحصر به‌ فرد محسوب می‌شود که می‌تواند مشکلات خودروسازان و مشتریان را برطرف کند.

 

در طرح جدید سایپا که از امروز به مدت ۴ روز اجرا می‌شود، مشتریان از روز ثبت‌نام تا روز تحویل خودرو به‌ صورت روزشمار از سود مشارکت تحت عنوان هزینه سفر برخوردار خواهند شد. این طرح مشمول افزایش قیمت خودرو نخواهد بود و در صورت انصراف، مبلغ ثبت‌نام حداکثر در مدت یک‌ ماه به مشتری پرداخت خواهد شد.

 

در طرح جدید سایپا، تغییر مدل، محصول و زمان تحویل خودرو از سوی مشتری امکان‌پذیر خواهد بود و بازه‌های زمانی طرح قابل تمدید است.

همچنین در صورت انصراف زودتر از موعد قرارداد، سود انصراف بر اساس ارقام مندرج در جدول زیر محاسبه خواهد شد.

 

انتهای پیام/فارس

 

ارسال دیدگاه