تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز طرح امنیتی– ترافیکی استقبال از بهار در استان مازندران

فرمانده انتظامی استان مازندران از آغاز طرح امنیتی–انتظامی و ترافیکی استقبال از بهار با هدف ارتقا امنیت اجتماعی و عمومی و روان‌سازی ترافیک از امروز اول بهمن در سطح استان خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، سرتیپ دوم پاسدار مسعود جعفری نسب اظهار داشت: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و عمومی و روان سازی ترافیک در سطح استان با توجه به ماه‌های پایانی سال و افزایش تردد در سطح بازار و معابر عمومی، این فرماندهی با به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها و تقویت گشت‌های انتظامی با آمادگی کامل طرح استقبال از بهار را از امروز اول بهمن ماه در سطح استان و شهرستان‌های تابعه به مرحله اجرا خواهد گذاشت.


فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره اینکه در طرح استقبال از بهار، بازارها، مراکز تجاری، طلافروشی‌ها و خیابان‌های پرتردد تحت پوشش انتظامی گسترده پلیس قرار خواهند گرفت، افزود: استقرار ایستگاه پلیس، تقویت گشت‌های پیاده، خودروئی و موتوری، برای پیشگیری از وقوع جرائم از مهم‌ترین اهداف در این طرح است.

 

جعفری نسب خاطرنشان کرد: حضور چشمگیر و محسوس پلیس در مراکز خرید از قبیل طلافروشی‌ها، باجه‌های عابر بانک و بانک‌ها از دیگر اقدامات پلیس در این طرح است.

 

فرمانده انتظامی استان مازندران، با اشاره به افزایش تردد خودروها و توقف آنها در اطراف مراکز خرید و بروز ترافیک، از اعمال مقررات و محدودیت های ترافیکی و برخورد با تخلفات و سد معبر، برای روان سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور در معابر عمومی و خیابان ها خبر داد.

 

جعفری نسب از هماهنگی با اصناف، بازاریان، سازمان های امدادی و خدمات‌رسان، برای همکاری با پلیس در این طرح خبر داد و افزود: برقراری وحفظ نظم و امنیت عمومی جامعه مستلزم همکاری آحاد جامعه با پلیس است.  

 

وی با اشاره به مراسم چهارشنبه آخر سال و استفاده هنجارشکنان از مواد محترقه و وقوع حوادث ناگوار در روزهای پایانی سال، از مقابله و برخوردجدی پلیس با تهیه و توزیع کنندگان موادمحترقه در این طرح خبر داد و افزود: پلیس با مراکز و افرادی که در امر تهیه و توزیع مواد محترقه فعالیت دارند، برابر قانون برخورد خواهد کرد.

 

جعفری نسب از به‌کارگیری توان و ظرفیت نگهبان محله، پلیس‌های افتخاری در طرح استقبال از بهار برای پوشش انتظامی مراکز تجاری، طلافروشی‌ها با همکاری اصناف خبر داد.

 

انتهای پیام/تابناک

ارسال دیدگاه