تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لغو تحریم‎ها برای ما افتخار نیست؛ تحقق اقتصاد مقاومتی باید افتخار ما باشد

آیت‌الله سیفی‌مازندرانی استاد برجسته حوزه در حاشیه مراسم یادواره شهدای گردان قمر بنی‌هاشم بابل بر توجه مردم به نمایندگانی که حق از باطل را بتوانند تمیز دهند، تأکید کرد.

به گزارش سیمرغ ما، در حاشیه یادواره شهدای گردان قمر بنی‌هاشم و مدافعان حرم بابل آیت‌الله علیاکبر سیفی‌مازندرانی در مورد پایان مسئله برجام، اظهار کرد: نظر بنده همان نظر مقام معظم رهبری در پاسخ به نامه رئیس جمهور است که فرمودند: شما مواظب باشید، به آمریکا و وعده‌های آن نمی‌شود اعتماد کرد.

وی با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری، افزود: نباید به‌خاطر رفع تحریم‌ها منتی از آنها بر سر بگذارید و در واقع نباید وام‌دار آنها تلقی شوید، این خود یکی از راه‌های نفوذ آمریکا هست و نباید به‌گونه‌ای به مردم القا شود که برداشتن تحریم‌ها افتخاری برای ما بود، نه در واقع افتخار ما زمانی است که با اقتصاد مقاومتی و از منابع داخلی بتوانیم مشکلات خود را حل کنیم.

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۷ اسفند، بیان کرد: باید به بیانات مقام معظم رهبری در مورد مسئله نفوذ توجه ویژه داشت و نمایندگان ایران اسلامی در مجلس باید بتوانند قدرت تشخیص حق از باطل را داشته باشند، همان جریانی که رهبری در مقاطعی به آن اشاره کرده است نماینده‌ای که قدرت تشخیص حق از باطل را نداشته باشد، حق قانون‌گذاری را ندارد.

 

انتهای پیام/بابل نوین

ارسال دیدگاه