تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۲۰:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلاهبردار ۳۰ ميليارد ريالي در “قائم شهر” به دام افتاد

فرمانده انتظامي شهرستان بابل، از کشف ۲۵ تن برنج قاچاق و تاريخ گذشته به ارزش تقريبي يک ميليارد ريال در يکي از انبار ها در سطح اين شهر خبر داد .

به گزارش سیمرغ ما،  سرهنگ " محمدعلي اتباعي طبري " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي اعلام شکايت افرادي از استان هاي " مازندران، لرستان، خراسان رضوي، آذربايجان شرقي و تهران " مبني بر کلاهبرداري از آنان توسط فردي با نام جعلي "عباس" 48 ساله، موضوع در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.


فرمانده انتظامي شهرستان قائم شهر، افزود : ماموران با انجام تحقيقات از شاکيان پرونده و مالباختگان دريافتند، متهم به کلاهبرداري با تاسيس شرکت جعلي توزيع و پخش مواد غذايي پس از کسب اعتماد بازاريان اقدام به خريد اجناس و صدور چک هاي بلامحل کرده است. 


سرهنگ طبري تصريح کرد: با دريافت اين اطلاعات ،ماموران با انجام تحقيقات و استفاده از شگرد هاي خاص پليسي مرد کلاهبردار را در يکي از محلات شهر ساري شناسايي کردند. 


وي خاطر نشان کرد : ماموران در ادامه تحقيقات با هماهنگي مرجع قضائي اين فرد را مورد تعقيب و مراقبت قرار دادند و در نتيجه در عملياتي غافلگيرانه متهم را حين تردد با يک دستگاه خودرو سواري پژو ۲۰۶ در يکي از ميادين اصلي شهر دستگير کردند. 


سرهنگ طبري اظهار داشت : متهم که با تاسيس شرکت جعلي و تهيه دفتر كار و ساخت مهر جعلي، شركتي به نام " نوين پخش " را تاسيس کرد با افتتاح حساب هاي جاري با نام جعلي اقدام به خريد اقلام و كالا در بازار کرده و با صدور چک هاي بلا محل، بيش از سه ميليارد تومان از بازاريان و کسبه کلاهبرداري کرده است.


وي افزود:متهم پس از دستگيري با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.#  

 

 

 

IMAGE11453289066850

 

 

انتهاي پیام/ پایگاه خبری پلیس ایران

ارسال دیدگاه