تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۲۳:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قرارگرفتن زیر پرچم رهبری وحدت آفرین است

حجت الاسلام والمسلمین محمداسماعیل قلی پور امام جمعه جویبار گفت: امام عسگری (ع) فرمودند دو خصلت وجود دارد که بالاتر از آن نیست که یکی ایمان به خدا و دوم خدمت به مردم است.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از جویباران، حجت الاسلام والمسلمین محمداسماعیل قلی پور امام جمعه جویبار در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ضمن تبریک ولادت امام حسن عسگری(ع) گفت: امام عسگری (ع) فرمودند دو خصلت وجود دارد که بالاتر از آن نیست که یکی ایمان به خدا و دوم خدمت به مردم است فلذا همه ما باید این فرموده را سرلوحه کار خود قرار دهیم و به مردم خود که به حق شایسته ترین مردم هستند خدمت رسانی کنیم. 

 

حجت الاسلام قلی پور همچنین فرا رسیدن دهه فجر را تبریک گفت و عنوان کرد:امام خمینی(ره) رمز تدام انقلاب را همان رمز پیروزی می دانست که وحدت کلمه و ایمان به خدا می باشد. 

 

وی با بیان اینکه همه ما باید میراث ماندگار امام راحل را در مسیر عزت و اقتدار بخشیدن قرار دهیم تاکید کرد: اگر ما وحدت داشته و همدل و همزبان باشیم این امر تحقق پیدا می کند.

 

امام جمعه با اشاره به این موضوع که در زمان امام (ره) هرکسی در مقابل حرف ایشان زاویه می گرفت با سیلی محکم ملت مواجه می شد فلذا امروز هم باید همینجور باشد. 

 

حجت الاسلام قلی پور با تشکر از افرادی که در احقاق حق ملت ایران در امور هسته ای و اجرایی شدن برجام تلاش کردند گفت: با این توافق ماهیت آمریکا برای ما تغییر نمی کند آمریکا برای ما همیشه آمریکاست زیرا کشوری که در بودجه سالانه خود مبلغ بسیار زیادی را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی اختصاص می دهد مسلما قابل اعتماد نیست.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان به دستگیری تفنگداران آمریکا توسط سپاه پاسداران اشاره و عنوان کرد: نیروهای قدرتمند سپاه بار دیگر اقتدار خود را به آمریکایی ها دیکته کردند و آنها را به زانو درآوردند.

 

حجت الاسلام قلی پور تنها رمز ایجاد وحدت در جامعه را قرار گرفتن در زیر پرچم ولایت و رهبری دانست و با بیان اینکه اگر شهدای هسته ای نبودند مذاکراتی هم شکل نمی گرفت گفت: اگر زحمات شهدای هسته ای نبود چیز خاصی وجود نداشت تا پای میز مذاکره بنشینیم.

 

امام جمعه شهرستان در مورد برگزاری اربعین اولین شهید مدافع حرم شهرستان عنوان کرد: این شهید بزرگوار عزت و آبروی نظام و شهرستان است فلذا تکلیف ما این است که نهایت برنامه ریزی را برای اربعین این شهید والامقام داشته باشیم.

 

انتهای پیام/ بلاغ

ارسال دیدگاه