تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حادثه سقوط جرثقیل در مکه هم زمان با ۱۱ سپتامبر!/ عکس‌نوشت

به هنگام حادثه ۱۱ سپتامبر همه یهودیان ساختمان‌های دوقلو را ترک کرده بودند و در حادثه مکه نیز در ساعت ۵/۱۵ عصر (بعد از نماز عصر) حتی یک نفر سعودی در صحنه حادثه نبوده است!

به گزارش سیمرغ ما، حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام در چند روز اخیر رسانه‌های جهان را تحت تاثیر خود قرار داد، حادثه‌ای که مصادف شد با سالگرد حادثه ۱۱ سپتامبر در امریکا.

البته این تقارن زمان‌ها شاید اتفاقی باشد اما وجود این اتفاق در یک زمان مشترک و دلایل دیگر احتمال تصادفی بودن این حادثه را کم می‌کند.

تحلیلی اجمالی در مورد این حادثه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که تأمل بر آن خالی از لطف نیست:
 


۱- سرعت باد بسیار پایین و حدود ۲۲ کیلومتر بوده است، اگرچه شبکه العربیه سرعت باد را ۶۵ کیلومتر اعلام کرده که قطعاً دروغ بوده و سرعت باد در تمام نقاط زمین و در تمام روزهای تا یک ماه آینده هم دقیقاً ثبت و قابل رهگیری است.

۲- جهت باد از محل استقرار تاور (جرثقیل) به طرف مروه یعنی به سمت شمال غرب بوده است و جرثقیل به دلیل باد نمی توانسته به طرف خلاف جهت باد سقوط کند.

۳- به‌دلیل بارندگی تاور زیر بار نبوده است.

۴- حادثه دقيقاً در روز ۱۱ سپتامبر رخ داده است.

۵- جرثقیل دقيقاً به پشت مقام ابراهیم علیه‌السلام (دارای بیشترین تراکم جمعیتی در هر ساعت از شبانه روز) سقوط کرده است.

۶- شکل سقوط نشان می‌دهد که سقوط برخلاف لنگرگاه جرثقیل صورت گرفته که فقط می‌تواند به‌دلیل باز بودن پیچ های جرثقیل و دستکاری عمدی واقع شده باشد.

۷- نیروهای امدادی با تاخیر به محل رسیده‌اند!!!

۸- هیچ جرثقیل دیگری سقوط نکرده است.

۹- در همین روز ۱۱ سپتامبر در مسجدالاقصی نیز توسط یهودیان کشتار رخ داده است.

۱۰- گفته شده که یهودیان با مقدس اعلام کردن ۱۱ سپتامبر و انتصاب حادثه به مسلمانان (بن لادن و القاعده و طالبان) معتقدند هر سال باید در چنین روزی از مسلمانان انتقام گرفته و خون بریزند.

۱۱- به هنگام حادثه ۱۱ سپتامبر همه یهودیان ساختمان‌های دوقلو را ترک کرده بودند و در حادثه مکه نیز در ساعت ۵/۱۵ عصر (بعد از نماز عصر) حتی یک نفر سعودی در صحنه حادثه نبوده است!

ارسال دیدگاه