تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۲۲:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

جشنواره هوانوردی سیمرغ با هواپيماي فوق سبك، هلي‌كوپتر، پهباد، كايت، بالن و… برگزار می‌شود

سومين نشست هماهنگي مراكز هوانوردي علمي كاربردي كشور در محل هتل جم مشهد به ميزباني مركز فنون و خدمات هوايي مشهد و با حضور مدير كل گسترش دانشگاه جامع علمي كاربرد برگزار شد.

به گزارش سیمرغ ما، سومين نشست هماهنگي مراكز هوانوردي علمي كاربردي كشور در محل هتل جم مشهد به ميزباني مركز فنون و خدمات هوايي مشهد و با حضور  مدير كل گسترش دانشگاه جامع علمي كاربرد برگزار شد.

 

در اين جلسه در خصوص حضور كليه مراكز هوانوردي در مراسم "جشنواره هوانوردي سيمرغ" در شهرستان سيمرغ که در دهه فجر امسال برگزار می‌شود، تصميم‌گيري شد. اين مراكز با ادوات پروازي شامل هواپيماي فوق سبك.، هلي كوپتر، پهباد، كايت، بالن و… بصورت نمايشگاهي و همراه با عمليات پروازي به مدت سه روز در اين جشنواره حضور خواهند يافت.

 

گفتنی است، آشنايي با آخرين دستاوردهاي هوانوردي و ايجاد فرصت‌هاي كسب و كار هوانوردي در شمال كشور از جمله اهداف اين جشنواره است که براي اولين بار در شمال كشور و با ابتكار مركز علمي كاربردي سكان کیاکلا برگزار و در سال‌هاي بعد بصورت مستمر ادامه خواهد يافت.

 

به گزارش سیمرغ ما، اين جشنواره با یادبود تمامي شهداي خلبان مازندران بويژه شهيد كشوري و شهيد ذبيحي تقدير برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه