تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استفاده از توان دستگاه‌ها در برگزاری جشنواره هوانوردی سیمرغ

فرماندار شهرستان سیمرغ خواستار استفاده از همه توان و ظرفیت دستگاه‌های برای برگزاری نخستین جشنواره هوانوردی در این شهرستان شد.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌الله یدالله‌پور در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری نخستین جشنواره هوانوردی سیمرغ، اظهار کرد: یکی از اهدافی که این جشنواره دنبال می‌کند بزرگداشت یاد و خاطر خلبانان شهید استان با محوریت امیر سرلشکر خلبان شهید احمد کشوری است.

 

وی با بیان اینکه با این نگاه قرار است نخستین جشنواره هوانوردی در شهرستان سیمرغ برگزار شود، افزود: معرفی فرصت‌های کسب‌ و کار در حوزه هوانوردی و ایجاد بسترهای مناسب سرمایه‌گذاری در مازندران هدف عمده برگزارکنندگان این جشنواره است.

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه متولی این جشنواره مرکز جامع علمی کاربردی شهرستان سیمرغ است، تصریح کرد: در این حوزه دانشگاه علمی کاربردی کشور، مراکز علمی کاربردی فعال سطح کشور، پارک علم و فناوری استان و مراکز رشد فناوری فعال سطح کشور در برگزاری این جشنواره کمک‌کار مرکز علمی کاربردی شهرستان سیمرغ خواهند بود.

 

وی با اعلام اینکه طرح این جشنواره در قالب سه بخش تهیه‌ شده است، اظهار کرد: در بخش نمایشگاهی این جشنواره قرار است دستاوردهای صنعت هوانوردی کشور در معرض دید عموم گذاشته شود، در این جشنواره برگزاری همایش‌های تخصصی نیز در رابطه با معرفی فرصت‌های شغلی و کسب‌ و کار در حوزه هوانوردی گنجانده‌ شده است.


یدالله‌پور با اشاره به اینکه عملیات هوایی بخش مهم و ویژه این جشنواره است که خیلی می‌تواند تأثیرگذار باشد، بیان کرد: بعد از قطعی شدن این بخش هماهنگی‌های لازم از طرف شورای تأمین پیگیری صورت می‌گیرد.

 

وی دلیل تشکیل این ستاد را استفاده از همه توان و ظرفیت دستگاه‌ها دانست و گفت: مسئولان ادارات همکاری و همیاری لازم را با برگزارکنندگان این جشنواره داشته باشند.

 

فرماندار شهرستان سیمرغ در پایان گفت: همه مدیران مسئول هستند با امکاناتی که در اختیار دارند در صورت مثمر ثمر بودن همکاری لازم را با مرکز علمی کاربردی شهرستان داشته باشند.

ارسال دیدگاه