تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آتش‌سوزی وانت‌نیسان در میدان ولیعصر+تصاویر

به گزارش سیمرغ ما، عصر امروز قسمت بار وانت نیسان به دلایل نامعلوم به آتش کشیده شد.

به گزارش سیمرغ ما، عصر امروز قسمت بار وانت نیسان به دلایل نامعلوم به آتش کشیده شد.

 

امین عبدی در گفت‌وگو با سیمرغ ما، بیان کرد: این حادثه در میدان ولیعصر این شهرستان رخ‌داده است که بعد از اطلاع از حادثه مأمورین آتش‌نشانی خود را به محل حادثه رساندند.

 

مسئول اداره آتش‌نشانی شهر کیاکلا بابیان اینکه حضور به‌موقع مأموران آتش‌نشانی درصحنه حادثه و انجام عملیات مهار حریق، اظهار کرد: هیچ‌گونه خسارت جدی به خودرو حادثه‌دیده وارد نشده و فقط خسارت جزئی به چادر این ماشین واردشده است.

 

وی در ادامه افزود: بار این خودرو شامل مواد غذایی بوده که پس از بررسی‌ها تخصصی به‌عمل‌آمده از این خودرو هیچ‌گونه مشکلی در سیستم سوخت‌رسانی بنزین و گاز نداشته و احتمالاً یک عامل خارجی باعث این حریق شده است.

 

عبدی با انتقاد از فعالیت ضعیف اپراتور دوم تلفن همراه کشور در شهرستان سیمرغ، بیان کرد: در صورت تماس با خطوط ایرانسل با سامانه ۱۲۵ حتی اگر از داخل ایستگاه آتش‌نشانی باشد، به ادارات آتش‌نشانی شهرستان‌های هم‌جوار متصل خواهید شد که این موردقبول ما نیست.

 

وی ادامه داد: ایرانسل باید یک محدوده مشخص را برای شهرستان سیمرغ تعریف کند که متأسفانه با پیگیری‌های صورت گرفته این کار انجام‌نشده است و شرکت ایرانسل هم جواب خاصی ارائه نمی‌کند.

 

مسئول اداره آتش‌نشانی شهر کیاکلا بابیان اینکه با پایگاه‌های آتش‌نشانی شهرهای هم‌جوار هماهنگی‌های لازم به‌عمل‌آمده تا در صورت بروز مشکل و تماس از محدوده شهرستان سیمرغ خیلی سریع به آتش‌نشانی اطلاع دهند.

 

وی افزود: این مشکل باعث ایجاد یک وقفه ۱۰ الی ۳۰ ثانیه‌ای می‌شود که این زمان کم برای آتش‌نشانان بسیار حیاتی است.

 

عبدی در پایان گفت: اگر در حادثه‌ای دسترسی به تلفن ثابت و خطوط همراه اول وجود نداشته باشد باعث ایجاد مشکلات جدی می‌شود.

 

به گزارش سیمرغ ما، حضور به موقع مأموران آتش‌نشانی در صحنه تقدیر و تشکر مردم را در پی داشته است.

 

photo_2015-12-31_23-19-22

 

photo_2015-12-31_23-19-24

 

photo_2015-12-31_23-19-28

 

photo_2015-12-31_23-19-33

ارسال دیدگاه