تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹ - ۱۴:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حماسه نهم دی خط بطلانی بر پندارهای غلط و خیال‌های باطل/عشق به ولایت عشق به خداست/ولایت‌فقیه رکن رکین و عمود انقلاب است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ بابیان اینکه حماسه نهم دی خط بطلانی شد بر پندارهای غلط و خیال‌های باطل کسانی که تصور می‌کردند که رهبری از پشتوانه مردمی برخوردار نیست.

برات‌علی اسلام در گفت‌وگو با سیمرغ‌ ما اظهار کرد: راهپیمایی ۹ دی سال ۸۸ یک‌بار دیگر خواستگاه عاشورایی و ماهیت معنوی انقلاب را یادآور شده است.

 


وی در این خصوص ادامه داد: راهپیمایی ۹ دی پس از سی سال به جهانیان و عوامل بی‌خرد و کم فهم دشمن و فتنه گران داخلی و خارجی ثابت کرد که هنوز هم انقلاب و مردم انقلابی، خون حسین، پیام حسین و مرام حسین (ع) را در بندبند وجود و لحظه‌لحظه عمر خویش حفظ نموده‌اند و هرلحظه که احساس وظیفه کنند با همان شور حسینی به میدان آمده و توطئه دشمن و فتنه فتنه‌گران را به خودشان برمی‌گردانند.

 


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ بابیان اینکه ولایت‌فقیه رکن رکین و عمود انقلاب است، تصریح کرد: مردم در طی سال‌های انقلاب جایگاه رفیع و نقش کلیدی ولی‌فقیه را در هدایت سکان انقلاب در امواج سهمگین و طوفان‌های مهیب بارها و بارها تجربه کرده‌اند.

 


وی در ادامه افزود: مردم به‌درستی تضعیف جایگاه ولایت‌فقیه را تضعیف ولایت معصومین(ع) و اطاعت از ولی امر را اطاعت از خدا، رسول و ائمه(ع) می‌دانند و بدان پایبندند.

 

اسلامی با اشاره به اینکه عشق به ولایت عشق به خداست و عشق به خدا کلید سعادت دینا و آخرت است، بیان کرد: فتنه گران به‌زعم خود پنداشتند با جوسازی، بی‌خردی، غوغا سالاری و اتهام تقلب نسبت به انتخابات و جسارت به مقام شامخ ولایت به اهداف پلید خود خواهند رسید.

 


وی ادامه داد: اما آنچه اتفاق افتاد زلزله مهیبی بود که در کانون اصلی فتنه‌گران واقع شد و مردم ولایت‌مدار در یوم‌الله ۹ دی با بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌اله خامنه‌ای مدظله‌العالی و آرمان‌های امام راحل(ره) گور فتنه و فتنه‌گران را کندند و آنان را به زباله‌دانی تاریخ فرستادند.

 


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سیمرغ بابیان اینکه حماسه نهم دی خط بطلانی شد بر پندارهای غلط و خیال‌های باطل کسانی که تصور می‌کردند که رهبری از پشتوانه مردمی برخوردار نیست، اظهار کرد: دشمنان با همین توهم تمام توان خود را در شکستن خیمه انقلاب بکار بردند. اما زهی خیال باطل، امت حزب‌الله یک‌بار دیگر اعلام کرد که همچنان سرباز ولایت بوده و در این راه کوچک‌ترین تردیدی به خود راه نخواهد داد.

ارسال دیدگاه